Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Egidijus Vareikis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
00:59, 5 gegužės 2013 versija naudotojo Fandorina (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Egidijus Vareikis - anatoks seimūnas nuo TS-LKD, iš kurio etikos sargas Salamakakinas grasina atimti mandatą, mat šis kažkokioje įstaigoje skaitė paskaitas ir už tai gavo grynųjų, o tai jau rimtas konstitucijos pažeidimas[1].

O dar prieš rinkimus Egidijus Vareikis Radviliškyje buvo sučiuptas policijos, kai savo mašiną vairavo lengvai išgėręs. Tuomet E. Vareikio kraujyje buvo surasta 1,37 promilės alkoholio ir nustatytas lengvas girtumo laipsnis[2].

Vienok Egidijus Vareikis neaprimsta - štai jau ir vėlei anas Seimo narys pagarsėjo, nes sako, jog prisigėręs mušęs žmoną, o toji jam iškvietė greitūškę, katra jį į durnyną nuvežė, tai čia vis dėl to, kad kažkas telefonu į policiją paskambino ir pasiskundė[3].

Pipedija visuotiškai palaiko Egidijų Vareikį ir teigia, kad anas esąs nekaltas ir visa tai yra melas bei neteisybė.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.lrytas.lt/-12869727781286790327-etikos-sargai-si%C5%ABlo-panaikinti-seimo-nario-e-vareikio-mandat%C4%85.htm
  2. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/article.php?id=18659884
  3. http://www.delfi.lt/news/daily/crime/namuose-siautejusiam-neblaiviam-seimo-nariui-iskviesta-policija.d?id=61309459