Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Eduardas Ozarskis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
00:51, 11 sausio 2014 versija naudotojo Makštutis (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Eduardas Ozarskis - niekam neįdomus tipas iš LKP vadovybės. Gyveno kažkur Rusijoje iki tol, kol Lietuva buvo okupuota, o 1944 tada pasiųstas į Lietuvą buvo tam, kad nuspręstų, kokias pramonės įmones sovietai turi užsigrobti, užvaldyti, o kokias - ir išvis išsivežti iš Lietuvos.

Šiaip tai anas oficialiai vadinosi inžinierius, bet išties tai tebuvo paprastas komunistas, susijęs daugiausiai su Raudonąja armija, nes 1934-1938 buvo karinių oro pajėgų atstovu prie SSRS kompartijos, tai aiškindavo, kiek kokios karinės technikos reikia prigamint karinei aviacijai.

Tai ir Lietuvoje nieko gero nenuveikė, o dirbo tik pramonės militarizacijos tikslais. Tai 1944-1946 buvo kompartijos sekretorius ar tai kokio tai gal pirmojo sekretoriaus pavaduotojas, atsakingas už pramonę, o paskui jau padarytas kaip sekretorius, atsakingas už kadrus, kuo ir dirbo nuo 1946 iki 1947. O paskui nuleistas žemyn, kad vadovautų Kaunui, o paskui grąžintas į LKP CK, kad pramonės ir transporto skyriui vadovautų. O paskui vėl numestas žemyn kažkodėl, o paskui vėl pakeltas, o paskui jau ir LTSR vietinės pramonės ministru tapo. Sako, tas šokinėjimas aukštyn-žemyn buvo susijęs su kažkokiais neaiškumais, kur su Antanu Sniečkumi kažkaip nei šiaip nei taip.

O dar paskui atėjo Petras Griškevičius ir todėl 1975 šitas Eduardas Ozarskis buvo išmestas suvisam ir jau niekur niekam nebevadovavo daugiau.