Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Edita Krakauskaitė: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: [[Vaizdas:Edita_krakauskaite_03.jpg|400px|thumb|right|Jau dabar galų gale Pipedijoje atsiras ir dvasingo, protingo ir gilesnio požiūrio, taip kad nebus tiktai [[vertelgos|vertelg...)
 
S
Eilutė 1: Eilutė 1:
 
[[Vaizdas:Edita_krakauskaite_03.jpg|400px|thumb|right|Jau dabar galų gale Pipedijoje atsiras ir dvasingo, protingo ir gilesnio požiūrio, taip kad nebus tiktai [[vertelgos|vertelgų]] inspiruotų nesąmonių, o jau bus grožio ir dvasinės šilumos spindulėlis pagaliau]]
 
[[Vaizdas:Edita_krakauskaite_03.jpg|400px|thumb|right|Jau dabar galų gale Pipedijoje atsiras ir dvasingo, protingo ir gilesnio požiūrio, taip kad nebus tiktai [[vertelgos|vertelgų]] inspiruotų nesąmonių, o jau bus grožio ir dvasinės šilumos spindulėlis pagaliau]]
'''Edita Krakauskaitė''' - puiki dainininkė, radijo laidų vedėja, medikė ir Kazio Binkio teatro aktorė, yra žinoma daugeliui, nes talentas negali būti nepastebėtu. [[2012]] metais Kauno Rampoje Edita Krakauskaitė atliko pagrindinį vaidmenį, už ką gavo padėką iš paties [[Kauno meras|Kauno mero]], suteikdama šiam šansą tapti žinomesniu. Dabar gi Edita ir toliau aktyviai užsiima muzikine veikla, tuo pat metu siekdama bakalauro [[Vytauto Didžiojo universitetas|Vytauto Didžiojo universitete]]. Talentinga mergina dabar priėmė naują iššūkį - sėsti prie [[Pipedija|Pipedijos]] vairo.
+
'''Edita Krakauskaitė''' - puiki dainininkė, radijo laidų vedėja, slaugė ir Kazio Binkio teatro aktorė, yra žinoma daugeliui, nes talentas negali būti nepastebėtu. [[2012]] metais Kauno Rampoje pan. Edita Krakauskaitė atliko pagrindinį Pingvino Trumpakojo vaidmenį, už ką gavo padėką iš paties [[Kauno meras|Kauno mero]], suteikdama šiam šansą tapti žinomesniu. Dabar gi Edita ir toliau aktyviai užsiima muzikine veikla, tuo pat metu siekdama bakalauro [[Vytauto Didžiojo universitetas|Vytauto Didžiojo universitete]]. Talentinga mergina dabar priėmė naują iššūkį - visais šešiais savo trumpųjų kojyčių pirštukais sėsti prie [[Pipedija|Pipedijos]] vairo.
  
Edita Krakauskaitė ne šiaip sau imasi sunkios, neeilinės ir daug darbo reikalaujančios pareigos, o tam, kad apvalytų Pipediją nuo visokių nesąmonių ir jas skleidžiančių [[pusdurniai|pusdurnių]], kurie kartais ateina kažkokios [[teisybė|teisybės]] ieškot ir paskui, kai būna išmesti, tai gailiai skundžiasi, kad [[teisibė|teisibės]] Lietuvoje nėra, nesuprasdami, kad patys visokią [[neteisybė|neteisybę]] ir daugina. Nebus pasigailėjimo jiems, nes dabar viską spręs naujoji vadovė!
+
Pan. Edita Krakauskaitė ne šiaip sau imasi sunkios, neeilinės ir daug darbo reikalaujančios pareigos, o tam, kad apvalytų Pipediją nuo visokių nesąmonių ir jas skleidžiančių [[pusdurniai|pusdurnių]], katrie kartais ateina kažkokios [[teisybė|teisybės]] ieškot ir paskui, kai būna išmesti, tai gailiai skundžiasi, kad [[teisibė|teisibės]] Lietuvoje nėra, nesuprasdami, kad patys visokią [[neteisybė|neteisybę]] ir daugina. Nebus pasigailėjimo jiems, nes dabar viską spręs naujoji vadovė, mataruodama žaptuose netelpančiu liežuviu!
  
Todėl [[Pipedija]] džiaugiasi, galėdama pasigirti - Edita Krakauskaitė sutiko stoti už mūsų vairo ir tapti vadove, kuri spręs ir atstovaus! Mergina suvokia, kad sėkmingi ir vietoje nestovintys žmonės susiduria su pavydžiais ir pagiežingais žmonėmis, kurie neturi gyvenime jokių tikslų ar siekių ir nori jiems palinkėti, kad imtų pavyzdį iš jos.
+
Todėl [[Pipedija]] džiaugiasi, galėdama pasigirti - pan. Edita Krakauskaitė sutiko stoti už mūsų vairo ir tapti vadove, kuri spręs ir atstovaus! Mergina suvokia, kad sėkmingi ir vietoje nestovintys žmonės susiduria su pavydžiais ir pagiežingais žmonėmis, kurie neturi gyvenime jokių tikslų ar siekių ir nori jiems palinkėti, kad imtų pavyzdį iš jos.
  
  
 
== Pipedijos triumvirato permainos ==
 
== Pipedijos triumvirato permainos ==
[[Vaizdas:Edita_krakauskaite_01.jpg|350px|thumb|left|Edita Krakauskaitė - žavingoji naujoji Pipedijos vadovė, žvelgia dabar į jus ir šypsosi, nes ji dabar spręs, ką ir su kuo čia daryti, taip kad visi dabar melskitės]]
+
[[Vaizdas:Edita_krakauskaite_01.jpg|350px|thumb|left|pan. Edita Krakauskaitė - žavingoji naujoji Pipedijos panelė vadovė, žvelgia dabar į jus ir šypsosi, nes ji dabar spręs, ką ir su kuo čia daryti, taip kad visi dabar melskitės]]
Neabejotinas faktas, kad [[Pipedijos triumviratas]] eilinį kartą buvo nuverstas ir perparduotas su visu asmeniniu turtu, todėl ir jo buvusi atsakingoji vadovė [[Donalda Vasiliauskaitė]] yra išmesta lauk, kaip neatitinkanti nūdienos poreikių. Dabar gi vietoje anos išsigalvotos personos yra tikras talentingas žmogus - Edita Krakauskaitė, kuri nurodinės ir spręs. Taip kad jos žodis bet kuriuo atveju yra lemiamas ir visi turi jos klausyti.
+
Neabejotinas faktas, kad [[Pipedijos triumviratas]] eilinį kartą buvo nuverstas ir perparduotas su visu asmeniniu turtu, todėl ir jo buvusi atsakingoji vadovė [[Donalda Vasiliauskaitė]] yra išmesta lauk, kaip neatitinkanti nūdienos poreikių. Dabar gi vietoje anos išsigalvotos personos yra tikras talentingas žmogus - pan. san. Edita Krakauskaitė, katra nurodinės ir spręs. Taip kad jos žodis bet kuriuo atveju yra lemiamas ir visi turi jos klausyti.
  
Edita Krakauskaitė gerai išmano, kaip vadovauti visokioms organizacijoms, nes ir [[vadyba]] jai ne svetima, todėl ji organizuos ir valdys viską, ką tik čia galima suvaldyti ir suorganizuoti. Vadovaujančios pareigos, direktoriaus ar prezidento postas - tai ne šiaip titulas, nes po viskuo slepiasi sunkus darbas, kurį dirba vadovai. Dabar jau visi vadovai žinos, kam jie turi paklusti ir kieno įsakymų turi klausyti.
+
Pan. san. Edita Krakauskaitė gerai išmano, kaip vadovauti visokioms organizacijoms, nes ir [[vadyba]] jai ne svetima, todėl ji organizuos ir valdys viską, ką tik čia galima suvaldyti ir suorganizuoti. Vadovaujančios pareigos, direktoriaus ar prezidento postas - tai ne šiaip titulas, nes po viskuo slepiasi sunkus darbas, kurį dirba vadovai. Dabar jau visi vadovai žinos, kam jie turi paklusti ir kieno įsakymų turi klausyti.
  
 
Tegul pagiežingai griežia dantimis ir dejuoja visokie [[dibilai]], kurie kada nors turėjo viltį, kad [[Pipedija]] jų pasigailės ir anie galės čionai nesąmones rašinėti. Sunkus [[banhameris]], prisotintas ironiškosios energetikos, duos tiesiai į kaktą kiekvienam nusišnekėtojui! Oficiali politika dabar jau priklauso nuo vieno žmogaus!
 
Tegul pagiežingai griežia dantimis ir dejuoja visokie [[dibilai]], kurie kada nors turėjo viltį, kad [[Pipedija]] jų pasigailės ir anie galės čionai nesąmones rašinėti. Sunkus [[banhameris]], prisotintas ironiškosios energetikos, duos tiesiai į kaktą kiekvienam nusišnekėtojui! Oficiali politika dabar jau priklauso nuo vieno žmogaus!

12:43, 25 liepos 2012 versija

Jau dabar galų gale Pipedijoje atsiras ir dvasingo, protingo ir gilesnio požiūrio, taip kad nebus tiktai vertelgų inspiruotų nesąmonių, o jau bus grožio ir dvasinės šilumos spindulėlis pagaliau

Edita Krakauskaitė - puiki dainininkė, radijo laidų vedėja, slaugė ir Kazio Binkio teatro aktorė, yra žinoma daugeliui, nes talentas negali būti nepastebėtu. 2012 metais Kauno Rampoje pan. Edita Krakauskaitė atliko pagrindinį Pingvino Trumpakojo vaidmenį, už ką gavo padėką iš paties Kauno mero, suteikdama šiam šansą tapti žinomesniu. Dabar gi Edita ir toliau aktyviai užsiima muzikine veikla, tuo pat metu siekdama bakalauro Vytauto Didžiojo universitete. Talentinga mergina dabar priėmė naują iššūkį - visais šešiais savo trumpųjų kojyčių pirštukais sėsti prie Pipedijos vairo.

Pan. Edita Krakauskaitė ne šiaip sau imasi sunkios, neeilinės ir daug darbo reikalaujančios pareigos, o tam, kad apvalytų Pipediją nuo visokių nesąmonių ir jas skleidžiančių pusdurnių, katrie kartais ateina kažkokios teisybės ieškot ir paskui, kai būna išmesti, tai gailiai skundžiasi, kad teisibės Lietuvoje nėra, nesuprasdami, kad patys visokią neteisybę ir daugina. Nebus pasigailėjimo jiems, nes dabar viską spręs naujoji vadovė, mataruodama žaptuose netelpančiu liežuviu!

Todėl Pipedija džiaugiasi, galėdama pasigirti - pan. Edita Krakauskaitė sutiko stoti už mūsų vairo ir tapti vadove, kuri spręs ir atstovaus! Mergina suvokia, kad sėkmingi ir vietoje nestovintys žmonės susiduria su pavydžiais ir pagiežingais žmonėmis, kurie neturi gyvenime jokių tikslų ar siekių ir nori jiems palinkėti, kad imtų pavyzdį iš jos.


Pipedijos triumvirato permainos

pan. Edita Krakauskaitė - žavingoji naujoji Pipedijos panelė vadovė, žvelgia dabar į jus ir šypsosi, nes ji dabar spręs, ką ir su kuo čia daryti, taip kad visi dabar melskitės

Neabejotinas faktas, kad Pipedijos triumviratas eilinį kartą buvo nuverstas ir perparduotas su visu asmeniniu turtu, todėl ir jo buvusi atsakingoji vadovė Donalda Vasiliauskaitė yra išmesta lauk, kaip neatitinkanti nūdienos poreikių. Dabar gi vietoje anos išsigalvotos personos yra tikras talentingas žmogus - pan. san. Edita Krakauskaitė, katra nurodinės ir spręs. Taip kad jos žodis bet kuriuo atveju yra lemiamas ir visi turi jos klausyti.

Pan. san. Edita Krakauskaitė gerai išmano, kaip vadovauti visokioms organizacijoms, nes ir vadyba jai ne svetima, todėl ji organizuos ir valdys viską, ką tik čia galima suvaldyti ir suorganizuoti. Vadovaujančios pareigos, direktoriaus ar prezidento postas - tai ne šiaip titulas, nes po viskuo slepiasi sunkus darbas, kurį dirba vadovai. Dabar jau visi vadovai žinos, kam jie turi paklusti ir kieno įsakymų turi klausyti.

Tegul pagiežingai griežia dantimis ir dejuoja visokie dibilai, kurie kada nors turėjo viltį, kad Pipedija jų pasigailės ir anie galės čionai nesąmones rašinėti. Sunkus banhameris, prisotintas ironiškosios energetikos, duos tiesiai į kaktą kiekvienam nusišnekėtojui! Oficiali politika dabar jau priklauso nuo vieno žmogaus!