Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Edita Šerelienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Teletabijos vadovė Edita Šerelienė, tarp dundukų žinoma, kaip neringa, laila ir rasa. Nuostabiai juokinga motera - tikras LULZų fontanas...
Edita Vilimaitė Šerelienė - šviesiaplaukė - Račo dundukė, įgimtą komikės talentą kažkodėl užsiuvusi kažkokios UAB "Telemanija" direktorės kėdėje.

Tai čia dabar nežinom, kaip gaunasi, bet jau krūvą kartų kažkokie vandalai vandalizavo šitą straipsnį kažkodėl, nes matyt gal kažkam jis nepatinka ar kaip, nesgi matomai jei jau tokie reikalai, tai ką gali žinot... Ir dar nuolat nuotrauką išiminėja, kas yra labai keista bo moteris nuotraukoje tikrai nėra tiek baisi kad būtų baisu žiūrėti ir reikėtų pašalinti... na aišku skonio reikalas bendrai...


Kuo garsi ant Lietuvos ta Edita Šerelienė?

Ogi dviem dalykais:

Kai išsiuntinėjo visai Lietuvai savo pasirašytą komercinį pasiūlymą dėl nelegalios veiklos - paslėptos komercinės reklamos talpinimo TV laidose.[1] Taip tiesiai šviesiai ir parašė:

"..laidoje Užsakovui pageidaujant, talpiname ir paslėptą reklamą,.."

Tai pamatę tokius tiesiai šviesiai oficialiame dokumente dėstomus dyvus Garbingos žiniasklaidos korifėjai baisingai pasipiktino ir pradėjo klausinėtis, kada gi sulauks komercinių pasiūlymų įsigyti tepamo ant batono heroino ar homoseksualaus sekso su pristatymu į namus?

Tai Račas anuos nudžiugijo savo bloge:

"..jau artimiausiu metu Telemanija laidų BTV eteryje nebekurs. Tai gerai. Dar geriau būtų, jei Telemanija laidų nebekurtų nė vienoje televizjoje."

Iš direktorės - į dundukų gretas

Ir štai tada tame bloge pasirodė nauja dundukė neringa aka laila aka rasa, katra pavarė ant vargšo Račo maždaug tokiais komentarais:

"VAAAUUU, matau vyras “rimtai” nusiteikes.Reikes pasiziureti kas jau esate toks.Pasizuresime ir Jusu reputacija.Labai idomu pasidare.Ar nemanote, kad aukstai kiles, skauuudziai krisite???"
"..prisi…sss Jus, kaip katinas i miltus ir tylite arba, kaip strutis galva i smeli, o uzpakalis kyso"
"..as moku bendrauti ne tik su “LOCHELIU” dunduku priesu, bet ir su savo Uzsakovais"
"..maciau paskelbta balsavima.Tikrai balsuociau uz nominacija metu “LOCHELIS”"

Ale bet tačiau Račas ir jo ištikimi dundukai tik balsiai žvengė iš tokių vargšės komentarų beigi grasinimų ir pirštais aną badė.

Vienintelis Fredis* - ir tai pareigos vedamas - jai pritarė ir nuobodžiai, be entuziazmo bumbėjo ant socialisto Račo, kad anas pagavęs už Editos Šerelienės Nematomos Rankos riboja paslėptos reklamos laisvę televizijose...


Edita ir Teisinykai rašo Skundą

Ir tada Edita Šerelienė - nebūtu blondinė - sugalvojo genialų ėjimą!

Prisiminusi, kaip mokykloje apskųsdavo kokį išdykaujantį berniuką tamstai mokytojai ir anam gerokai kliūdavo į kailį, pamanė, kad tas pats triukas galioja ir suaugusiųjų pasaulyje.

Tai pasitarusi su Išmintingaisiais Teisininkais (gal net su pačiu Kurmazu?) ir parašė skundą ant Račo LRT Tarybos pirmininkui G.Ilgūnui, katrame pasigyrė, kad nėra teista ir laiku moka visus mokesčius ir neturi jokių nuobaudų dėl darbo kokybės. O ir iš kur gi jų bus, kai ji pati sau direktorė? Juolab, kad tai yra ne visai tiesa, o jei jau trumpai drūtai - toks visai nedidelis pezalas [2].

Skunde Edita griaudžiai rašė: [3]

"A.Račas, grasina padaryti viską, kad UAB’Telemanija” t.y. „mažos įmonės” niekada negautų jokios paramos ir apskritai būtų užribyje. Taip pat grasina sugadinti Įmonės reputaciją arba tikisi bent Įmonės materialinių nuostolių, (publikuotų grasinimų kopiją pridedu).
Esame pasipiktinę A.Račo ..grasinimais...konkrečiais veiksmais ... Pasikonsultavę su Teisininkais, .. prašome: Įpareigoti A.Račą pasiaiškinti dėl Jo išsakytų grasinimų.."

Bet receptai, kurie puikiai veikė vaikų darželyje ar pradžios mokykloje, suaugusiųjų gyvenime pasirodė beprasmiški.

LRT vadas Ilgūnas ilgai kraipė galvą skaitydamas tą Editos ir Teisininkų skundą, o galiausiai uždėjo rezoliuciją: "Iškviesti pas mane Artūro Račo tėvus, kad anie pasiaiškintu dėl sūnaus auklėjimo - kodėl anas skriaudžia mergaites. Negi nepamokino, kad negražu?"

Rezultate šventė atėjo ir į Račo daržą. Štai kaip anas aprašė tą puikią dieną:[4]

"..užbaigiau vieną gana seniai kabėjusį darbą – nedidelį, bet senokai nedavusį ramybės.
... UAB “Telemanija”, kuriai Spaudos radijos ir televizijos rėmimo fondas anksčiau buvo nusprendęs skirti 40 000 litų paramą, ir kuri siūlė užsisakyti paslėptos reklamos, paramos šiais metais negaus.
Sakyčiau, labai geras sprendimas.

Teletabija liko be valdiškų pinigų

Kam geras, o kam ir nelabai. Juk vargšė Edita liko be 40 tūkst.lt valdiškų pinigų! Ar jūs, mieli Pipedijos skaitytojai, nenuliūstumėte tokiu atveju?

Mes tai nenuliūstumėm nebent tada, jei tuos sutaupytus pinigus Račas būtų pramušęs perduoti mums, Pipedijai, kaip padoriausiai beigi garbingiausiai internautinės žiniasklaidos proto ir dvasingumo išaukštinimo priemonei ant Lietuvos! Ale sulauksi tu...

Taip ir liko Edita Šerelienė be valdiškų pinigų, užtat plačiai pagarsėjusi Lietuvos internetuose savo neabejotinais komikės talentais. Jei sunkmetis greit nesibaigs arba jeigu Račas daves tą jos UAB Teletabiją iki bankroto, tai ana nesunkiai ras darbo Dviračio šou, juolab tenykščiai visvien į Seimą pabėgo.


Istorijos tęsiniai visokie

Taigi toji "Teletabija" jau neigė, kad čia siūlė pasiūlymus, bet kaip tais įdomiai, nesgi visi puikiai matė tuos pasiūlymus, taip kad pasiūlymai buvo, o tai kad jų nebuvo, tai kas čia dabar gaunasi[5]? Tai kai vėl pasižiūrim į aną siųstą pasiūlymą, tai ir vėl matome, kad išties pasiūlymas dėl paslėptos reklamos buvo pasirašytas pačios Editos Šerelienės, tai čia kažkokie keisti įvykiai, panašūs į kažkokį briedą, nes taip žinote ką mes galvojame? Vat mes irgi nežinome[6].

O anoks kitas Račo dundukas Rzhevskis, kai šioji apskundė ir prisibeldė iki Žurnalistų etikos komisijos, šiąjai taip pakomentavo:

"Laila, anksčiau buvo anekdotas:
-Kas yra įžūlumas?
-Priš*ikti prie boksininko durų, paskambinti ir paprašyti popieriaus.
Dabartinė versija:
-Pasiūlyti Račui pirkti paslėptą reklama, o jam atsisakius - jį patį apskųsti Žurnalistų etikos (!) komisijai… :)"

Bet tai dar ne viskas ir jokia ne smagios istorijos užbaiga - Edita rankų nenuleido, ne tokio ana minkšto būdo - dar reikėtų anai po sijonu pačiupinėt, kaip tą popiežių renkant - ar nekabo tenais netyčioms geležinio kietumo rutuliai!

Ale bet mums iš to juoko jau nebeužtenka sveikatos tų pratęsinių aprašinėti - skaicykit anuos patys

Labiausiai mumi patiko priedas prie to baisingai grėsmingo ir ašarų kupino Rašto, katras buvo užvadintas taip:

"Priedas – “Račo komentarai”: [7]. - su ano dundukų ir ano pačio pasisakymais aname bloge!

Taj čia belieka sulaukc, kad ana ir kokį Pipedijos straipsnį prie skundo Tolerantiško jaunimo asociacijai ar kokiai kitai gėjų lygai dėl šviesiaplaukių dundukių netoleravimo Internetuose prikabins? O ką? Ana gali..

Kiek truko, kiek netruko, ale viskas vėl tęsėsi tolyn. Gi pasirodo, kad mes tai lailai taip begalinai patikom, kad ana mumi reklamavo per Žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos posėdžius, mosikavo atsispausdinta iš čionai nuotrauka ir, kaip liudija A.Račas, viešai beigi balsiai grasino žiauriais susidorojimais:

"Dar viena naujiena: E.Šerelienė rodė savo nuotrauką juoduose rėmeliuose (parėjęs išsiaiškinau, kad ji iš “Pipedijos”) ir informavo, kad kels šios nuotraukos ir tekstų autoriams baudžiamąją bylą."[8]

Ot čia jau šakės, ot čia tai krapai nečeškavoti....

Specialiai skyrelis Editos Šerelienės alternatyvioms versijoms

Tai čia vat šitame skyrelyje reiktų pateikti kitą įvykių versiją, idantinai paneigti viską, kas čia parašyta, kad būtų kaip sakant, priešingos nuomonės atstovaujamos ir nereiktų trinti ir vandalizuoti čia visko, kas papuola.

Tai jau dabar laukiam, kol kas nors ateis ir šitą skyrelį perrašys į tinkamą nuomonę, katra atstovautų kitą versiją, nes jau vandalizavimai visus užveikė matomai.

Ot štai ir prašom:

"Viskas, kas yra aukščiau aprašyta buvo seniai ir yra netiesa. O tiksliau – siaubingas melas, Račo pezalas ir jo ištikimųjų dundukų sąmokslas prie smulkų televizinį verslą. Nebuvo nieko panašaus, jokių komercinių pasiūlymų su jokiomis paslėptomis reklamomis, tai tėra kažkokie kai kurių naujienų agentūrų vadovų nežabotos fantazijos kliedesiai ir prasimanymai. Galima netgi įtarti, jog turime reikalą su užsimaskavusiais seksistais, realizuojančiais savo išankstinę antifeministinę nuostatą ir priešiškumą šviesiaplaukėms įmonių vadovėms.
Iš tikro atsitiko siaubinga techninė klaida ir nesusipratimas. Šį komercinį pasiūlymą rengė toks vidutinis vadybininkas, vardu V-nas, kurio pavardės čia neminėsime. Kadangi UAB Telemanija vykdo demokratinio taupymo politiką, tai vienintelis instaliuotas MS Office paketas yra direktoės kompiuteryje, kuriuo eilės tvarka ir naudojasi visi įmonės darbuotojai, Editai nuėjus sutraukti dūmą, atsigerti kavos su pyragaičiais, papietauti su taure vyno ar papudruoti nosytės į gerą vietą.
Paprastai Edita, nenorėdama įžeisti darbuotojų, pasirašinėja visus raštus, kuriuos parengia jos darbuotojai. Juk aniems būna pikta, kai jie rašo, rašo, o vadovė nededa parašo. Bet tuos, kurių ji neketina siųsti, Edita pasirašo mergautine pavarde – Vilimaitė. O tuos, kuriuos tikrai siųs – kaip Šerelienė. Taip buvo ir tą tragišką dieną.
Pamačiusi, jog V-nas komerciniame pasiūlyme išdavė konfidencialų įmonės know how ir paminėjo galimą paslėptą reklamą, ji nieko nepasakė tam vidutiniam vadybininkui, o tik brūkštelėjo – „Edita Vilimaitė“. Apie V-ną gi pagalvojo „neilgai jis čia dirbs“, nabagas. Bet taip nelaimingai atsitiko, kad tas raštas liko gulėti ant jos stalo ir nepastebėjusi tų pasiūlymų ji pasirašė tą raštą dar kartą, jau kaip Šerelienė. Mat ant tos rašto vietos buvo pasidėjusi mobiliaką ir tas uždengė visas tas vietas.
Tai tas žioplys V-nas ir išsiuntė D.Radzevičiui ir A.Račui minėtą pasiūlymą dėl paslėptų reklamų talpinimo, pasirašytą dviem pavardėm, kas aiškiai įrodo, kad jokio pasiūlymo nebuvo, o buvo techninė klaida ir dundukų sąmokslas. Tai kaip gi galima manyti ir juo labiau kaltinti tą Editą, kai visiems aišku, kad nebuvo jokių pažeidimų? Tam Račui turėtu būti gėda dėl tokio nekaltų žmonių kaltinimo ir neteisybės, grasinimų bei melo skleidimo!"


Anekdotas apie Ją ir Račą

  • Po LŽEK posėdžio prieina tokia boba ir sako Račiui: "Tu - Pipedija!" O tas atsako: "Pati durna"


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://racas.lt/telemanija-komercinis-pasiulymas/#comment-50510
  2. http://www.rtk.lt/lt/news2.php?strid=1005&id=33812
  3. http://racas.lt/del-a-raco-grasinimu/#comment-52210
  4. http://racas.lt/puiki-diena/#comment-52219
  5. http://racas.lt/telemanija-ivyko-nesusipratimas/
  6. http://racas.lt/telemanija-komercinis-pasiulymas/
  7. http://racas.lt/telemanija-pranesa-ir-praso-patikslinti/
  8. http://racas.lt/siek-tiek-naujienu-apie-telemanija-ir-jos-direktore/