Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Dundukai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Dundukai - Artūro Račo blogo komentatoriai.

Šis komentatorių užvardinimas pirmą kartą buvo pavartotas įžymiajame 2009 metų balandžio 20-os Artūro Račo blogo įraše, katrą anas dedikavo taip: "Skiriama čia besilankantiems dundukams"[1].


Kreipimesi į savo komentatorius Artūras Račas rašė (cituojama su nereikšmingomis kupiūromis):


Ech, kaip būtų smagu, jei ne tie dundukai! Komentatoriai ir vėl sugadino Račui nuotaiką

"Pažaidžiau krepšinį, išgėriau bokalą alaus… lyg ir nebloga diena buvo, tačiau grįžtu, paskaitau komentarus ir geros nuotaikos – kaip nebūta.

Todėl, sakau, imsiu ir pasisakysiu – apie dundukus, kurie lankosi šiame puslapyje. Tai štai, mieli dundukai, jūs čia stebitės, kad aš ilgus įrašus ... rašau.

Klausinėjate, ar užgėręs buvau, kiek man už tai moka, svarstote, ar man labai skauda … Nesijaudinkite dėl manęs – aš išgyvensiu. Ir mes išgyvensime.....

Bet, žinote, aš nuoširdžiai jumis stebiuosi ir galvoju, kodėl dievulis jums pagailėjo tų vingių pilkojoje masėje, kurią nešiojate savo galvelėse.

O kad pagailėjo tai akivaizdu.

Pabandykite kaip nors išjudinti tą į žele baigiančią pavirsti pilkąją masę ir suvokti, kad stengiuosi dėl jūsų.... Na, ir dėl savęs, žinoma,...

Mielieji dundukai, gal bent kokią adatą įsismeikite pro kariąją ausį, kad jūsų pilkoji masė išsivaduotų iš paralyžiaus.

Gal tada pavyktų suprasti, jog turėtumėte man dėkoti už tai, kad be jokio atlygio stengiuosi,...

Dundukai jūs brangieji, žinote į ką jūs man panašūs?

Į tuos kolchoznikus, kurie vakarais tempdavo iš kolūkio daržinės bulvių maišą į savo namus ir džiaugdavosi, kad pavogė iš valdžios. O tuos, kurie sugebėdavo vogti ne maišais, o traktoriais, tiesiog garbindavo.

Bet juk ne dundukams tai suprasti, ar ne?

Atvirai kalbant, man jūsų labai gaila, mielieji mano dundukai

Bet žinote ką?

Aš vis dar turiu vilties, kad bent vieno iš šimto dundukų, skaitančių šį tinklaraštį, pilkoji masė dar gyvybinga ir ne visiškai sukalkėjusi ar pavirtusi į beformę žele. Ir kad ten dar gali atsirasti bent vienas mažytis vingis.

Todėl dar bandysiu rašyti.

Nes aš optimistas.“Žinomesnieji dundukai

Taigi, tarp aktyviausių ir ištikimiausių Artūro Račo blogo komentuotojų, katrų atžvilgiu anas kupinas "begalinio optimizmo", galima įvardyti:

Valentinas, Musė, Fredis*, Karvė, Šmočiukas aka Nelyginamas dydis, J.naivus, Lida, GIGA, A.G., mdxacuk, romas, WU, nerijus, bang, Ligita, johnis, Matotaupa, Maras, Regis, austras, Slyvanosis, lv, Simas, Aras, Rytis I, max, Auksinis kardas, Xerksas, ausra maldeikiene, Juozas, vasia, majus, Kreivarankis, Benedikta Vaivadaitė, Džina, Kilgoras Trautas, Aidas Puklevičius, Donatas, Linas, jona..., kinomeka, Modestas Vaišnoras, Karolis, R.Medinis, Paulius, Žvelgaitis, Ar, vaidas, Smilga, Trka, Troja, zekas, liuka, kirvis, inf, Quantum, Xalabokaz, Bobute ir kt. (prašome papildyti, jei ką svarbų praleidome)

Dešinioji Račo ranka tarp dundukų yra oberdundukas Valentinas, katram pašlovinti netgi buvo paskirti keli blogo įrašai ir katras buvo Račo giriamas per visokias blogerių konferencijas ir suvažiavimus.

Pripažintas dundukų opozicijos lyderis yra toks Fredis*, katrą Račas buvo išspyręs iš savo blogo, bet paskui parodė silpnaširdystę ir sugražino, bo be ano liūdna buvo tame bloge. Pagrindinė Fredžio* talkininkė yra Musė, katrą dundukai įtarinėja dirbant Snoro kioskelyje kreditavimo vyr.vadybinyke. Ta Musė gerai pavaro, nuo anos komentarų Račas tik dantimis griežia. Bet kenčia..

Tie, kurių nepakenčia ir visgi išgina von po velniam, toliau varyti ant Račo ir dalytis savo liūdna patirtimi renkasi Ligitos tinklaraštyje "Dundukų užuovėja"[2] ar kažkaip panašiai..

Dar yra tokia dundukė-disidentė Lida, bet ana baisiai pikta yr – tikra pagiežinga žiežula, todėl yra manoma, kad ana darbuojasi greitų kreditų dalinimo ir skolų išmušinėjimo iš našlių ir našlaičių kontoros vadove. Bo labai jau beširdė.

Kilmingiausias dundukas tarp visų yra toks austras. Pasirodo, anas kilęs iš labai jau senos bajoriškos giminės, gal net kunigaikščių kokių. Štai ką anas rašo apie savo nuopelnus Lietuvai, katrų pagrindu jis neabejotinai priskirtinas prie pačio eličiausio elito:

"..keli mano giminaičiai įrašyti dar į Kėdainių uniją, tad .. galėtumėt ir patylėt. O carinės Rusijos bajorystės raštus senelis išsaugojo. Dar galit pasiskaityt storą knygą “Kasdienis LDK gyvenimas”, ten irgi įrašyta “austro” pavardė." [3]

Tai dabar dundukai svarsto, kaip į aną pridera kreiptis - "Jūsų prakilnybę", "Tavo mylista" ar tiesiog familiariai - "fon austras"? O gal, atsižvelgiant į ano socialistines pažiūras ir aukštą kilmę - "tovarišč fon austras"? Net nežinome, ką tiems dundukams tokiu atveju patart...

O neperseniausiai tarp dundukų išlindo tokia Bobute, katra krenta skaitytojams į akis tuom, kad yra baisingai mandagi, išauklėta, liežuvinga, ir įtartinai sklandžiai beigi logiškai rašo. Nekatriems lankytojams netgi buvo kilę pasibaisėjimų, kad gal ten ne bobutė ale koks bajeringas plaukuotkiaušis diedukas iš konkuruojančios žiniasklaidos varo?

Ale skubam nuraminti konspirologijų mėgėjus - paskutiniais apvalytos nuo žydrųjų albinų žvalgybos duomenimis, Bobute yra internetų blogerė iš Wordpresso [4], katrai nusibodo vienai kiūtoti tam savo internetų užukampyje ir ana užsuka pas Račą pasižmonėti. O ir tikrai - negi dabar padoriam žmogui į kokį Delfi eiti?

Tai tiek informacijos apie Račo dundukus.

Kas turit daugiau – prašom papildyti. O jei dar kokį paveiksliuką turit – tai visai gerai būtų.


Naujausi pasikeitimai dundukų hierarchijoje

2009 m. spalio 17 d. vakare konspiracinio sąmokslo pasėkoje Fredis* buvo nuverstas nuo Dundukų Opozicijos Lyderio sosto ir elinį kartą "visiems laikams" gėdingai išvytas iš Račo blogo. Dabar jo antiračiškus komentarus bus galima išvysti nebent jaukiame Ligitos tinklaraštuke "Dundukų užuovėja"[5] beigi Alfa.lt komentaruose.

2009 m. gruodžio 3 d., 12:16 vakare Fredis* vėl pasirodė komentaruose ir pergalingai deklaravo: "Aš myliu Artūrą Račą". Manoma, kad tai gali būti dundukų amnestijos, paskelbtos Mokslo daktarų pagausėjimo Račų šeimoje proga, pasekmė.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://racas.lt/skiriama-cia-besilankantiems-dundukams/
  2. http://ligita.xz.lt
  3. http://racas.lt/citata-339-a-brazauskas-prognozuoja/#comment-51533
  4. http://bobute.wordpress.com/
  5. http://ligita.xz.lt