Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Dorado

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
O tai tokia vat emblema tai akivaizdžiai simbolizuoja kažką, atkreipkit dėmesį į žvaigždes, panašias, kaip pas NATO - tai masonų simboliai

Dorado - Vilniaus fantastikos klubas, akivaizdžiai ufonautų penktoji kolona Lietuvoje, nesgi dar gūdžiu sovietmečiu 1979 metais įkurtas, sugebėjo kažkaip pogrindyje išsilaikyti ir nesužlugti.

Tai ten pat dar anoks Justinas Žilinskas prezidentu yra, o anoks Gediminas Beresnevičius garbės prezidentas. O dar leidžia anokį ziną "Dorado Raganos".

O tai dar toks internetas fantastika.lt kažkaip su jais susijęs...

Paskui dar neaišku kokiais vėjais, gal ir per Dorado, o gal ir paskirai atsirado toksai Lituanicon, tai irgi vertas dėmesio. Vienok pirmasis Lituanicon vyko gal 1989, bet gal ir ne visai legaliai vyko gal ir anksčiau - dabar jau mes čia negalime susekti sąsajų, nes per daug laiko praėjo.

Bendrai tai dar 1983 metais šitas klubas suorganizavo fantastikos seminarą, kuris spalio 4 dieną įvyko tame senąjame Vilniaus planetariume, kuris už Kinoteatro Lietuva slepiasi. Tai gal šitaip tie Lituanicon išties ir prasidėjo... Bet matyt už tą seminarą ir kitą veiklą, o taip pat už samizdat spausdinimą ir platinimą 1984 metais klubas iš pusiau legalaus buvo paverstas į visai nelegalų. Tai taip iki pat Atgimimo ir buvo nelegaliu[1].

Žodžiu, čia ne šiaip sau kokios istorijos, o pakankamai rimta veikla, tai gerai, kad tie fantastikos mėgėjai sugebėjo į lagerius nepakliūti, nes realiai tai gal ir patys nesuprasdami, tapo disidentais.Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://techo.lt/g-beresnevicius-fantastika-atskleidzia-kaip-iveikti-ateities-issukius/