Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Dihidrogeno Monoksidas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: '''Dihidrogeno Monoksidas''', arba lietuviškiau '''DiVandenilio Monoksidas''', tai tokia labai pavojinga chemija. == Naudojimas == Sąžinės neturinčios kor...)
 
(Atšauktas Untgviu (Aptarimas | įnašas) keitimas (48494 versija))
 
(8 intermediate revisions by 4 users not shown)
Eilutė 1: Eilutė 1:
 +
{{Radiation}}
 +
{{Youtube|yi3erdgVVTw|Žalieji pasirašinėja H<sub>2</sub>O uždraudimo peticiją. Tam ir žalieji.}}
 
'''Dihidrogeno Monoksidas''', arba [[Kalbininkai|lietuviškiau]] '''DiVandenilio Monoksidas''', tai tokia labai pavojinga [[chemija]].
 
'''Dihidrogeno Monoksidas''', arba [[Kalbininkai|lietuviškiau]] '''DiVandenilio Monoksidas''', tai tokia labai pavojinga [[chemija]].
  
 
== Naudojimas ==
 
== Naudojimas ==
  
Sąžinės neturinčios korporacijos deda dihidrogeno monoksidą į [[Maistas|maistą]] (įskaitant kūdikių maistą!), taip pat dažnai naudojamas [[Atominė elektrinė|atominėse elektrinėse]], ogi dar - auginant [[GMO|genetiškai modifikuotą maistą]]. Labai dažnai pasitaiko nesveikuose gėrimuose, ten limonaduose visokiuose, [[Coca Cola|Kolose]]. Aptiktas visuose tirtuose [[High Gravity]] alaus pavyzdžiuose, paprastai dihidrogeno monoksido ten būna daugiau nei alkoholio.  
+
Sąžinės neturinčios korporacijos deda dihidrogeno monoksidą į [[Maistas|maistą]] (įskaitant kūdikių maistą!), taip pat dažnai naudojamas [[Atominė elektrinė|atominėse elektrinėse]], ogi dar - auginant [[GMO|genetiškai modifikuotą maistą]]. Labai dažnai pasitaiko nesveikuose gėrimuose, ten limonaduose visokiuose, [[Coca Cola|Kolose]]. Aptiktas visuose tirtuose [[High Gravity]] alaus pavyzdžiuose, paprastai dihidrogeno monoksido ten būna daugiau nei alkoholio.Dedamas į pesticidus ir herbicidus.
  
 
== Nutekėjimas ==
 
== Nutekėjimas ==
  
Pastaruoju metu dėl besaikio naudojimo dihidrogeno monoksido jau dideliais kiekiais randama ežeruose, upėse, jūrose ir nu žodžiu apskritai gamtoje. Užterštose vietovėse, pvz. Meksikoje, pastabėta, kad dažnai iškrenta su lietumi. Dėl to visokie [[žalieji]] kelia aliarmą ir net kartais pasirašo peticijas dėl šios chemijos uždraudimo, ką pipedija aišku palaiko ir pritaria!
+
Pastaruoju metu dėl besaikio naudojimo dihidrogeno monoksido jau dideliais kiekiais randama ežeruose, upėse, jūrose ir nu žodžiu apskritai gamtoje. Dėl dažno šios chemijos gaminimo ja užteršta apie 70% Žemės. Užterštose vietovėse, pvz. Meksikoje, pastabėta, kad dihidrogeno monoksidas dažnai iškrenta su lietumi. Baisiausia, tai lengvai prasiskverbia pro valymo sistemų filtrus, tai ir geriant tiesiai iš krano, jūsų organizman pateks didelės koncentracijos. Virinant atviram inde, šios chemijos koncentracija paprastai šiek tiek sumažėja, bet visiškai ne visiškai. Dėl to visokie [[žalieji]] kelia aliarmą ir net kartais pasirašo peticijas dėl šios chemijos uždraudimo, ką pipedija aišku palaiko ir pritaria!
  
 
== Plačiau ==
 
== Plačiau ==
  
 
*[http://www.dhmo.org/ DHMO - visa tiesa apie Divandenilio Monoksidą]
 
*[http://www.dhmo.org/ DHMO - visa tiesa apie Divandenilio Monoksidą]
 +
 +
== Siauriau ==
 +
 +
Siauriau dar vadinamas H<sub>2</sub>O nes ištarti divandenilio monoksidas tai nėra lengva!
 +
 +
[[Kategorija:Gamtosauga]]

Dabartinė 00:49, 18 sausio 2018 versija

 600px-Radiation warning symbol.svg.png 
Šis puslapis yra radioaktyvus!
Nepasiduokite panikai. Ramiai uždarykite naršyklę. Kreipkitės į artimiausią medicinos įstaigą.
Žalieji pasirašinėja H2O uždraudimo peticiją. Tam ir žalieji.

Dihidrogeno Monoksidas, arba lietuviškiau DiVandenilio Monoksidas, tai tokia labai pavojinga chemija.

Naudojimas

Sąžinės neturinčios korporacijos deda dihidrogeno monoksidą į maistą (įskaitant kūdikių maistą!), taip pat dažnai naudojamas atominėse elektrinėse, ogi dar - auginant genetiškai modifikuotą maistą. Labai dažnai pasitaiko nesveikuose gėrimuose, ten limonaduose visokiuose, Kolose. Aptiktas visuose tirtuose High Gravity alaus pavyzdžiuose, paprastai dihidrogeno monoksido ten būna daugiau nei alkoholio.Dedamas į pesticidus ir herbicidus.

Nutekėjimas

Pastaruoju metu dėl besaikio naudojimo dihidrogeno monoksido jau dideliais kiekiais randama ežeruose, upėse, jūrose ir nu žodžiu apskritai gamtoje. Dėl dažno šios chemijos gaminimo ja užteršta apie 70% Žemės. Užterštose vietovėse, pvz. Meksikoje, pastabėta, kad dihidrogeno monoksidas dažnai iškrenta su lietumi. Baisiausia, tai lengvai prasiskverbia pro valymo sistemų filtrus, tai ir geriant tiesiai iš krano, jūsų organizman pateks didelės koncentracijos. Virinant atviram inde, šios chemijos koncentracija paprastai šiek tiek sumažėja, bet visiškai ne visiškai. Dėl to visokie žalieji kelia aliarmą ir net kartais pasirašo peticijas dėl šios chemijos uždraudimo, ką pipedija aišku palaiko ir pritaria!

Plačiau

Siauriau

Siauriau dar vadinamas H2O nes ištarti divandenilio monoksidas tai nėra lengva!