Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Didieji laikrodžių gamintojai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
12:56, 23 birželio 2021 versija, sukurta Tiktaipirmyn (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Didieji laikrodžių gamintojai - tai tiesiog didžiausios pasaulio kompanijos, kurios gamina laikrodžius. Nuo senų laikų dauguma tų kompanijų buvo Šveicarijos ir Japonijos firmos, tačiau laikai keičiasi, tai ir gamintojai irgi ima keistis. Visgi prabangiausi prekių ženklai čia išlieka stabilūs ir brangūs.

Didieji laikrodžių gamintojai turi daug pinigų, daug prekės ženklų ir daug gamyklų, tuo jie skiriasi nuo nepriklausomų laikrodžių gamintojų.

Štai čia yra didžiausių pasaulyje laikrodžių gamintojų sąrašas (aišku, vertinant pagal pinigus, nes kiek ten jie tų laikrodžių prigamina - tai Velnias težino):

  • Swatch, kurie yra iš Šveicarijos ir gamina ETA mechanizmus, o taip pat laikrodžius, tokius, kaip tas pats Swatch, Omega, Breguet, Blancpain, Longines, Rado, Tissot, Kalvin Clein, Certina, Mido, Glashütte Original, Harry Winston, Jaquet Droz, Léon Hatot, Union Glashütte, Balmain, Hamilton, Swatch, Flik Flak ir daug kitų
  • Rolex, kurie irgi yra iš Šveicarijos ir gamina tiesiog Rolex ir Tudor
  • Apple, kurie yra iš JAV ir gamina kompiuterius ir telefonus, dabar, pasirodo, jau tapo vienu iš didžiausių, jei ne pačiu didžiausiu laikrodžių gamintoju, o viskas dėl Apple Watch
  • Richemont, kurie yra iš Šveicarijos ir kurie gamina daug visokių labai retų pavadinimų, tokių kaip Montblanc, Vacheron Constantin, Officine Panerai, Cartier, A. Lange & Söhne, Jaeger-LeCoultre, Roger Dubuis, Piaget, IWC Schaffhausen, Ralph Lauren, Baume & Mercier, Van Cleef & Arpels, Dunhill ir kitų, kuriuos girdėję tėra turtuoliai, galintys sau leisti pinigus taškytis vežimais.
  • LVMH, kurie iš Prancūzijos ir yra dar kartais vadinami MHLV (Moët Hennessy Louis Vuitton), ir gamina alkoholį bei tokius laikrodžius, kaip TAG Heuer, Bulgari, Zenith, Hublot, Dior, Fred, Celine, Chaumet, Louis Vuitton ir kitokius
  • Kering, kurie iš Prancūzijos ir gamina tokius laikrodžius, kaip Ulysse Nardin, Gucci, Girard-Perregaux, JeanRichard, Boucheron, Qeelin, Bottega Veneta ir kitokius
  • Seiko, kurie yra iš Japonijos ir gamina aišku, kad Seiko, o dar Grand Seiko, Credor, Pulsar, Lorus, Alba, Orient ir kitokius laikrodžius
  • Fossil, kurie yra iš JAV, bet senokai gamina ir laikrodžius su šveicariškais mechanizmais, o dabar jau bando ir visai šveicariškus laikrodžius gaminti, ir turi tokius prekių ženklus papuošalams ir laikodžiams, kaip Fossil, Zodiac, Abacus, Misfit, WSI, Relic, Michele, Skagen, Michael Kors, Tory Burch, Marc Jacobs, Emporio Armani Swiss Made, Armani Exchange, Chaps, Karl Lagerfeld, Adidas, Burberry, DKNY, Emporio Armani, Diesel bei daugelį kitų, o taip pat dar ir BMW ženklu pažymėtus laikrodžius. Trumpai tariant, ir savo laikrodžių markes turi, ir dar ir yra bene didžiausias brendinių laikrodžių gamintojas.
  • Movado, kurie yra iš JAV, gamina Hugo Boss, Lacoste, Tommy Hilfiger, Ebel, MVMT, Concord, Movado, ESQ by Movado, Coach, Juicy Couture, Scuderia Ferrari, Olivia Burton ir daugelio kitų prekinių ženklų laikrodžius. Vienas iš didžiausių brandinių laikrodžių gamintojų.
  • Citizen, kurie yra iš Japonijos ir gamina tokius laikrodžius, kaip Citizen, Q&Q, Bulova, Alpina, Campanola, Arnold & Son, Bulova Accutron II, Bulova AccuSwiss, Wittnauer, Caravelle New York, Bulova Clocks, Frank Lloyd Wright, Harley-Davidson, Frédérique Constant, Ateliers de Monaco ir dar daug kitų
  • Timex, kurie yra iš JAV ir gamina tokius laikrodžius, kaip Timex, Nautica, Versace, Guess, Opex, GC, Salvatore Ferragamo Timepieces, Versus ir daug kitų
  • Franck Muller, kurie yra iš Šveicarijos ir gamina išvis kraštutinio prabangumo laikrodžius, kurių kaina per didelė kartais netgi milijonieriams, o tokie pavadinimai kaip Pierre Kunz, European Company Watch, Rodolphe, Martin Braun, Barthelay, Backes & Strauss, Pierre Michael Golay, Smalto Timepieces, Roberto Cavalli ir panašūs normaliam žmogui nieko nesako.
  • Binda, kurie yra iš Italijos ir gamina mažai kam sakančių pavadinimų laikrodžius, skirtus turtuoliams ar mados vergams - Breil, Freestyle, Hip Hop, Moschino, Kenneth Cole, Kenneth Cole Reaction, Tommy Bahama, Ted Baker London, Chronotech, Gametime, Sperry Top-Sider, Zoo York.
  • Citychamp, kurie yra iš Hong Kongo ir gamina tokius pavadinimus, kaip Corum, Eterna, Ebohr, Rossini, Codex, Rotary, Dreyfuss & Co., J&T Windmills. Čia įdomu, kad Rotary kadaise buvo šveicariški laikrodžiai, bet taip dabar jau gaunasi, kad dabar tai jau matyt kinietiški laikrodžiai.
  • Festina, kurie yra iš Ispanijos, tačiau pagrindinės gamyklos yra Šveicarijoje, kur jie ir buvo įkurti. Gamina tokius prekių ženklus, kaip Perrelet, L.Leroy, Candino, Festina, Lotus, Jaguar, Calypso.
  • Ralph Lauren, kurie yra iš JAV ir gamina visokiausius drabužius, papuošalus, kvepalus, o tuo pačiu - ir visokiausius brandinius laikrodžius. Tarp žinomiausių Ralp Lauren prekės ženklų yra tokie, kaip Club Monaco Corporation, Polo Jeans Company, Ralph Lauren Home Collections, Inc., Ralph Lauren Media, Ralph Lauren Watch and Jewelry Company SÀRL, RL Fragrances.
  • Casio, tiksliau vadinami Casio Computer, kurie yra iš Japonijos ir gamina visokius kompiuterius, laikrodžius ir kitą elektroniką, yra viena iš didžiausių japonų elektronikos įmonių. Jau daug metų gamina ir įvairius laikrodžius, tarp valdomų prekių ženklų - tokie, kaip G-Shock, Lineage, Oceanus, Edifice, Wave Ceptor, Databank, Youth Series, Pro-Trek, Casio sheen, and Casio Classic.