Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Dibilai: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Dibilų populiacijos dinamika Internetuose)
(Dar žr.)
Eilutė 21: Eilutė 21:
 
I suppose that sounds and slmles just about right.
 
I suppose that sounds and slmles just about right.
  
== Dar žr. ==
+
d9C1TX , [url=http://wbvlrvghjdiv.com/]wbvlrvghjdiv[/url], [link=http://fpblyfqwmutt.com/]fpblyfqwmutt[/link], http://pgauszkeuhae.com/
* [[Entelektas]]
+
 
+
 
+
 
+
[[Category:Reiškiniai]]
+
[[Category:Asmenybės]]
+

18:44, 20 rugpjūčio 2011 versija

 553px-Cap2.jpg  Siekiant, kad straipsnis atrodytų rimtesnis ir moksliškesnis, jame pridėta daug ilgų tarptautinių žodžių
Jei manote, kad protingų tarptautinių žodžių čia per mažai, spauskite redaguoti ir įrašykite dar kelis savo nuožiūra. Geriausiai tinka lotyniški ir graikiški.
Dibilai Šiaulių Akropolyje

Dibilai, pagal pseudointelektualų apibrėžimą - 80 (kitais duomenim 95) procentų Internetų vartotojų. Dar vadinami runkeliai, gėzai ar gezai, moksliškai - untermenšai (iš vok. Untermenschen). Liaudiškas terminas "dibilas" kilęs iš netaisyklingo debilumo diagnozės užrašymo, būdingo žemesnio intelekto vartotojams (untermenšams). Indikuojamas pagal intelekto potenciją, priklausančią kairiąjai Gauso kreivės pagal intelektinius rodiklius pasiskirstymo daliai, normalizavus praktinį individų intelekto pasiskirstymą iki artimo teoriniam atsitiktiniam. Viena iš dibilų atmainų - klasikiniai Homo sovieticus. Vienas iš klasikinių dibilų požymių - jie nekenčia pseudointelektualų.

Taisyklingai užrašytas žodis "dibilas" (t. y., debilas) kilęs iš lotyniško žodžio daebillus - plokščiasnukis siaurakaktis treningakelnis treningmarškinis storasprandis asmuo, kurio smegenų vingiai dėl tam tikrų priežasčių (genetikos, traumos, nekorektiško gyvenimo būdo) išsitiesinę.

Idealizuotas dibilo portretas

Genezė

Ne internetinėje erdvėje dibilai vadinami pilkąja mase, kartais dar dalis įvardinama forsais. Internete - dibilais. Neformalūs statistiniai tyrimai rodo, kad dibilų procentas didėja, kylant visuomenės narių intelekto dispersijai, kas vienareikšmiškai rodo, kad visuomenės intelekto pasiskirstymas individų tarpe atitinka niekaip ne Gauso, o greičiau Moriarčio ar Pareto pasiskirstymus (pastarieji patvirtinami ir statistiniais tyrimais). Savo ruožtu, tai reiškia, kad maždaug 20 procentų intelektualių interneto vartotojų tenka 80 procentų dibilų ir ši dalis linkusi išsibalansuoti priklausomai nuo intelekto lygmens skirtumo tarp untermenšų ir ūbermenšų. Didesni dibilai už dibilus būna dibibilai.

Pačių dibilų požiūris į tokį skirstymą paradoksalus: jie vienareikšmiškai save priskiria protingesnei daliai, neretai netgi galvodami, kad priklauso tiems 20 procentų. Kita vertus, toks požiūris yra plačiai išnaudojamas, pvz., estrados atlikėjai Minedas ir Antanas atvirai eksploatuoja dibilus, atvaizduodami būdingus vidutinius 80 procedntų untermenšų bruožus ir taip susilaukdami išskirtinio populiarumo.

If my problem was a Death Star, this article is a phtoon torpedo.

Įdomu

  • Jūs galite priskirti save dibilams, jei nieko šiame straipsnyje nesupratote
  • Neliūdėkite, dibilai irgi žmonės
  • Malibas itin nekenčia dibilų, gali ir į snukį duot


I suppose that sounds and slmles just about right.

d9C1TX , [url=http://wbvlrvghjdiv.com/]wbvlrvghjdiv[/url], [link=http://fpblyfqwmutt.com/]fpblyfqwmutt[/link], http://pgauszkeuhae.com/