Last modified on 11 balandžio 2014, at 07:10

Demos

07:10, 11 balandžio 2014 versija naudotojo Arabas (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)

Demos (rus. Диалоговая Единая Мобильная Операционная Система arba ДЕМОС) - taigi buvo toksai vogtas rusiškas UNIX, kuris išties buvo nuvogtas nuo BSD klonas, kuris tebuvo papildytas kažkokiais rusiškų raidžių palaikymais, kad dirbtų ant sovietinių kompiuterių. Kaip ir įprasta, pasižymėjo išskirtiniu archaiškumu, nes 1982 pradėtas kurti, remiantis kažkokiais daugelio metų senumo pavogtais sorcais.

Iki pat 1991 metų šita OS buvo esminė sovietinė sistema, skirta galingesniems kompams, ale paskui kai SSRS subyrėjo, tai nieko tokio ir neliko.

Dar tiesa, paskui buvo kažkokių bandymų patobulinti aną, tai rusų programuotojai viską bandė perrašyti asembleriu, kad greičiau dirbtų, tai aišku, dirbo greičiau, ale kai jokios prasmės nėra iš atsilikusio daikto, tai nėra ir jokios prasmės.

Šiaip tai dar reikia pridėti čionai, kad ir kitų sovietinių variantų buvo tų UNIX, kaip kad MOS, MNOS, INMOS ir dar kažkas - visi lygiai taip pat daryti iš kažkokių vogtų sorcų. Tik tie kiti variantai kaip kurie buvo dar netgi ir senesni ir dar mažiau darbingi, taip kad jų jau ir išvis niekas neatsimena.