Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Dechteriai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
16:37, 8 vasario 2010 versija naudotojo Fandorina (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Dechteriai arba Deikteriai - žymi Kauno šeima, gyvavusi tenai XIXa., o I pasaulinio karo išvakarėse skilusi į dvi dalis: vienoji emigravo į JAV, o kitoji, Lietuvai atgavus nepriklausomybę, persivadino į daktarus, o dar vėliau tapo bene sėkmingiausia ir įtakingiausia nusikalstama gauja[1].

Gi dar XIXa. šioji dechterių šeima garsėjo skalbinių vagystėmis, katros buvo tais laikais pelningiausiu verslu, o taip pat ir visokiu vogto turto perpardavinėjimu. Tai čia taip įdomiai gaunasi, gi dechteris - visiškai nelietuviška pavardė, o panašesnė į vokišką, nors vokiečiai jokie ten negyveno, taigi tiesiog jidiš, taip kad ir dabartinė Henriko Daktaro nosis viską išduoda: žydai jau seniai tapo lietuviais, o visi lietuviai - mažiausiai perpus žydai.

O JAV gyvenanti dechterių atšaka garsėja daugeliu žymių verslininkų, muzikantų, kompozitorių ir rabinų. Štai koksai skirtingas likimas gaunasi, kai atsisakoma savo tikėjimo ir šaknų. Tai todėl patys amerikonai dechteriai stengiasi dabar irgi šiųjų sąsajų neprisimint.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.balsas.lt/naujiena/313424/henrikas-daktaras-3-menesius-kales-lukiskese-atnaujinta-video