Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Darius Gylys: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: [[Vaizdas:Darius_gylys.jpg|400px|thumb|right|Štai taip vat Darius Gylys groja ir dainuoja, galit dabar ir paklausyt, bet kai filmuko neturim, tai dabar jums čia fantazijos geros p...)
 
 
(One intermediate revision by one other user not shown)
Eilutė 14: Eilutė 14:
  
 
== Dar žr. ==
 
== Dar žr. ==
* Čia tasai Dariaus Gylio plagiacinis blogas – http://shortenyournails.wordpress.org
+
* Čia tasai Dariaus Gylio plagiacinis blogas – http://shortenyournails.wordpress.com
  
 
[[Category:Muzikantai]]
 
[[Category:Muzikantai]]

Dabartinė 13:42, 28 gegužės 2010 versija

Štai taip vat Darius Gylys groja ir dainuoja, galit dabar ir paklausyt, bet kai filmuko neturim, tai dabar jums čia fantazijos geros prireiks

Darius Gylys – gitaros virtuozas, išgarsėjęs tuo, kad Siemense apšildė Metallicą, kai šie koncertavo Vilniuje. Vieni jį laiko vertelga muzikinėj industrijoj lygiai kaip Užkalnį literatūrinėj, nes lupa nežmoniškus pinigus už savo gitaros pamokas iš paprastų piliečių beigi visokių firmų, o jei kataras neturi pinigų, tai leidžia išsimokėtinai ir t.t. Kiti jį laiko muzikos industrijos Tadu Blinda, bo jis kopipyzdina iš jūtūbo paėmęs visokias dainuškas ir deda pas save į blogą iškoduotus akordus ir tokiais pigiais triukais didina savo blogo lankomumą.

Skelbiasi grojęs su Jurga Šeduikyte, Eva, MC Messiah, DJ JaZzy ir kitais mažai žinomais atlikėjais, visokiais DJ Noname XXX. Jau kurį laiką nebegroja, nes suka biznį iš plagiavimo ir atatinkamai mokymo šitų plagiatų, laiko klausimas, kada jį pariš atatinkamos institucijos, bo Vilniuj jau kas trečias su gitara yra išėjęs jo mokyklą.

Savo mokinius – tiek jaunus visokius, tiek dėdes ir tetas visokias rimtas tipo – Darius Gylys verčia gitarai kasdien skirti bent po 20 min. Priešingu atveju jis tipo negarantuoja, kad jie išmoks groti per 5 mėnesius, čia toks dedlainas. Tačiau anas internetuose giriasi, kad išmokyti groti pavyksta ir tuos, kurie individualiai repetuoja vos kelias valandas per mėnesį. Tik nesako, kokiais instrumentais, reiškias barškučiais ten.

Rašoma, kad vertelga tapo po to, kai per krizę, kurią sukėlė Kubilius, buvo išmestas iš darbo vienoj reklamos agentūroj, katara po to kvietė grįžt, bet tasai nėjo, nes jau suko biznį vos spėdamas aptarnaut klientus.


Asmeninis gyvenimas

Žinoma, kad kažkada anam amžiuj baigė Vilniaus muzikos konservatoriją, bet į partiją neįstojo, tai kapstėsi savo jėgom. Yra surengęs kelis koncertus, kai grojo vienu metu abiem rankom dviem skirtingomis gitaromis, bet paskutinis koncertas buvo visiškas feilas, nes publika pradėjo švilpti, bo galvojo, kad fokusininkas, ir pradėjo reikalauti kitokių fokusų, o tasai, aišku, nemokėjo.


Dar žr.