Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Danila Degalo

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
13:55, 19 sausio 2010 versija naudotojo Donatas (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Nors dalis čia esančios informacijos panaši į šyvos kumelės sapną, viskas čia patikrinta, gal netgi suderinta su aprašomuoju žmogum, jo perskaityta ir patvirtinta! Taip kad neabejokite, švieskitės, mokykitės, gilinkite savo žinias ir prisidėkite prie teisingesnės informacijos skleidimo!
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!
Anoks verteiva, praktiškai proceso Derektorius, padalinio vadovas irgi vadybininkas. Nūnai pastebimas besiskverbiąs į rūkytos žuvies rinką bei spaminantis Pipediją, nes, matyt, nori galą padaryti didžiųjų prekybos centrų siautėjimui ir suaktyvinti smuklųjį verslą.


Upd. Taigi paaiškėjo, kad anasi Danila Degalas yra užsimaskavusi žvaigždė!

Galima sakyti, kad tas - pilkasis kardinolas, nes, paaiškėjus, kad jojo pažinčių rate daug ryškių ir įtakingų asmenybių, Pipedija dar gavo medžiagos, kad anas valdo bent porą pogrindinių žuvies perdirbimo cechų, yra regioninių žuvautojų gildijų asocijuotas narys irgi partonas. Taip pat stebime aktyvėjančią anojo veiklą seniūnijų lygmens politikoje!

Kaip suprantame, pats Danila Degalo žuvies negaudo.

Operatyvinėje nuotraukoje užfiksuota gardus rūkytos žuvies gamybos proceso pasakiškasai, seilę varvinantis aromatas, viename Danilo Degalo kuruojamų cechų

Kaip Danila Degalo reklamavosi Pipedijoj

"Rūkyta žuvis, Karšto rukymo Šamai, karšiai, skumbrė, pigi degtinė ir cigaretės...nuo marių, tik iš pečiaus....skypink Danilai! "[1]


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://pipedija.laikas.lt/index.php?title=Danila_Degalo&oldid=12534