Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Dangutė Mikutienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
15:36, 31 kovo 2010 versija naudotojo Balalaikų draugė (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Dangutė Mikutienė - garsioji seimūnė, pažadėjusi Trakų rinkėjams, kad Kazokiškių kaime nebus sąvartyno, kai tik buvo išrinkta, tai štai jums ir prašom: yra Kazokiškių sąvartynas visame gražume. Tai čia kaip šitaip rinkiminiai pažadai tęsimi?

Gi kažkadais Dangutė Mikutienė pradėjusi su socialliberalais, nusprūdo pas darbiečius, tai dabar aiškiai perbėgėlė gaunas.

O dar Dangutė Mikutienė 1993 metais baigė parapsichologijos kursus kažkokiame tarptautiniame centre "Atlanta", apie katrą tiktais tiek ir galim pasakyt, kad ką jau čia besakyt, tik spėliot visokias išvadas telieka, apie tai, kaip ir kam tas parapsichologines galias naudoja. Tai dabar kadangi anoji parapsichologė yra, tai vadinas ragana, tai reiškia, kad su Velniu susidėjus, tai reiškia, kad egzorcizmas būtinas, vadinasi jau šizofrenija čia kažkokia kvepia, tai reiškia, kad psichotronai visur, jie bangas spinduliuoja, gal todėl anoji ir kažkur su sveikatos reikalų komitetais kažkokiais trinasi ir bando dėl tų visokių bangų mobiliakus uždraust?

O kai anokį šunėką Pipirą kažkoks oluchas numetė nuo tilto, tai Dangutė Mikutienė labai reikalavo, kad už žiaurų elgesį su gyvūnais bausmė būtų sugriežtinta iki 4 metų kalėjimo. Tai čia nepaisant to, kad už tyčinį žmogaus nužudymą neretai kalėjime nusikaltėliams tenka mažiau atsėdėt. Tai žinoma, pagirtina, keturkojais rūpinasi... Tai pagal tą siūlytą įstatymą kažkaip būtų gavęsi taip, kad ir visi mėsininkai, žvejai ir kiti nusikaltėliai būtų gal buvę susodinti.

O dar kartą Dangutė Mikutienė skelbė, kad Seime plinta prezervatyvai, tai siejo šitai su kažkokiais homoseksualų sąmokslais.

O dar anoji gudri studentė buvo - kai ne taip seniai sugalvojo įstot į MRU, tai ten sugalvojo savo dėstytojus įtraukt į Seimo grupes kažkokias, katros įstatymus rengė, tai čia taip išlošimas puikiausias - kaipgi blogai vertinsi tokią studentę?