Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Dangutė Mikutienė: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: {{Abejotinas}} '''Dangutė Mikutienė''' - garsioji seimūnė, pažadėjusi Trakų rinkėjams, kad Kazokiškių kaime nebus [[sąvartynas|sąvartyno]...)
 
Eilutė 1: Eilutė 1:
 
{{Abejotinas}}
 
{{Abejotinas}}
 +
[[Vaizdas:Dangute_mikutiene.jpg|400px|thumb|right|Dangutė Mikutienė]]
 
'''Dangutė Mikutienė''' - garsioji [[seimūnė]], pažadėjusi [[Trakai|Trakų]] rinkėjams, kad [[Kazokiškės|Kazokiškių]] kaime nebus [[sąvartynas|sąvartyno]], kai tik buvo išrinkta, tai [[štai jums ir prašom]]: yra Kazokiškių sąvartynas [[visame gražume]]. Tai čia kaip šitaip rinkiminiai pažadai tęsimi?
 
'''Dangutė Mikutienė''' - garsioji [[seimūnė]], pažadėjusi [[Trakai|Trakų]] rinkėjams, kad [[Kazokiškės|Kazokiškių]] kaime nebus [[sąvartynas|sąvartyno]], kai tik buvo išrinkta, tai [[štai jums ir prašom]]: yra Kazokiškių sąvartynas [[visame gražume]]. Tai čia kaip šitaip rinkiminiai pažadai tęsimi?
  
Gi kažkadais Dangutė Mikutienė pradėjusi su [[socialliberalais]], nusprūdo pas [[darbiečiai|darbiečius]], tai dabar aiškiai [[perbėgėlė]] gaunas.
+
Gi kažkadais Dangutė Mikutienė pradėjusi su [[socialliberalai]]s, nusprūdo pas [[darbiečiai|darbiečius]], tai dabar aiškiai [[perbėgėlė]] gaunas.
  
O dar Dangutė Mikutienė [[1993]] metais baigė [[parapsichologija|parapsichologijos]] kursus kažkokiame tarptautiniame centre "[[Atlanta]]", apie katrą tiktais tiek ir galim pasakyt, kad ką jau čia besakyt, tik spėliot visokias išvadas telieka, apie tai, kaip ir kam tas parapsichologines galias naudoja. Tai dabar kadangi anoji parapsichologė yra, tai vadinas [[ragana]], tai reiškia, kad su [[Velnias|Velniu]] susidėjus, tai reiškia, kad [[egzorcizmas]] būtinas, vadinasi jau [[šizofrenija]] čia kažkokia kvepia, tai reiškia, kad [[psichotronai]] visur, jie bangas spinduliuoja, gal todėl anoji ir kažkur su sveikatos reikalų komitetais kažkokiais trinasi ir bando dėl tų visokių bangų [[mobiliakai|mobiliakus]] uždraust?
+
O dar Dangutė Mikutienė [[1993]] metais baigė [[parapsichologija|parapsichologijos]] kursus kažkokiame tarptautiniame centre "[[Atlanta]]", apie katrą tiktais tiek ir galim pasakyt, kad ką jau čia besakyt, tik spėliot visokias išvadas telieka, apie tai, kaip ir kam tas parapsichologines galias naudoja. Tai dabar kadangi anoji parapsichologė yra, tai vadinas [[ragana]], tai reiškia, kad su [[Velnias|Velniu]] susidėjus, tai reiškia, kad [[egzorcizmas]] tam reiškiniui būtinas, vadinasi jau [[šizofrenija]] čia kažkokia kvepia, tai reiškia, kad [[psichotronai]] visur, jie bangas spinduliuoja, gal todėl anoji ir kažkur su sveikatos reikalų komitetais kažkokiais trinasi ir bando dėl tų visokių bangų [[mobiliakai|mobiliakus]] uždraust? Tai tik lieka tikėtis, kad jai tas nepavyks.
  
O kai anokį šunėką [[Pipiras|Pipirą]] kažkoks [[oluchas]] numetė nuo tilto, tai Dangutė Mikutienė labai reikalavo, kad už žiaurų elgesį su gyvūnais bausmė būtų sugriežtinta iki 4 metų kalėjimo. Tai čia nepaisant to, kad už tyčinį žmogaus nužudymą neretai kalėjime nusikaltėliams tenka mažiau atsėdėt. Tai žinoma, pagirtina, keturkojais rūpinasi... Tai pagal tą siūlytą įstatymą kažkaip būtų gavęsi taip, kad ir visi mėsininkai, žvejai ir kiti nusikaltėliai būtų gal buvę susodinti.
+
O kai anokį šunėką [[Pipiras|Pipirą]] kažkoks [[oluchas]] numetė nuo tilto, tai Dangutė Mikutienė labai reikalavo, kad už žiaurų elgesį su gyvūnais bausmė būtų sugriežtinta iki 4 metų kalėjimo. Tai čia nepaisant to, kad už tyčinį žmogaus nužudymą neretai kalėjime nusikaltėliams tenka mažiau atsėdėt. Tai žinoma, pagirtina, keturkojais rūpinasi... Tai pagal tą siūlytą įstatymą kažkaip būtų gavęsi taip, kad ir visi mėsininkai, žvejai ir kiti nusikaltėliai prieš [[zoologija|zoologiją]] būtų gal buvę susodinti.
  
O dar kartą Dangutė Mikutienė skelbė, kad [[Seimas|Seime]] plinta prezervatyvai, tai siejo šitai su kažkokiais [[homoseksualai|homoseksualų]] sąmokslais.
+
O dar kartą Dangutė Mikutienė skelbė, kad [[Seimas|Seime]] plinta prezervatyvai, tai siejo šitai su kažkokiais [[homoseksualai|homoseksualų]] sąmokslais. Tai čia jau aišku įdomiai mintis pasisuka: jei jau homoseksualų, tai kaip moteriškė tai nustatė, negi pagal tai, kad kažkas į jos moteriškumą dėmesio nekreipė arba kitus požymius? Tai čia aišku puikus pavyzdys [[Seimas|Seime]].
  
 
O dar anoji gudri studentė buvo - kai ne taip seniai sugalvojo įstot į [[MRU]], tai ten sugalvojo savo dėstytojus įtraukt į [[Seimas|Seimo]] grupes kažkokias, katros įstatymus rengė, tai čia taip išlošimas puikiausias - kaipgi blogai vertinsi tokią studentę?
 
O dar anoji gudri studentė buvo - kai ne taip seniai sugalvojo įstot į [[MRU]], tai ten sugalvojo savo dėstytojus įtraukt į [[Seimas|Seimo]] grupes kažkokias, katros įstatymus rengė, tai čia taip išlošimas puikiausias - kaipgi blogai vertinsi tokią studentę?

15:45, 31 kovo 2010 versija

 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Dangutė Mikutienė

Dangutė Mikutienė - garsioji seimūnė, pažadėjusi Trakų rinkėjams, kad Kazokiškių kaime nebus sąvartyno, kai tik buvo išrinkta, tai štai jums ir prašom: yra Kazokiškių sąvartynas visame gražume. Tai čia kaip šitaip rinkiminiai pažadai tęsimi?

Gi kažkadais Dangutė Mikutienė pradėjusi su socialliberalais, nusprūdo pas darbiečius, tai dabar aiškiai perbėgėlė gaunas.

O dar Dangutė Mikutienė 1993 metais baigė parapsichologijos kursus kažkokiame tarptautiniame centre "Atlanta", apie katrą tiktais tiek ir galim pasakyt, kad ką jau čia besakyt, tik spėliot visokias išvadas telieka, apie tai, kaip ir kam tas parapsichologines galias naudoja. Tai dabar kadangi anoji parapsichologė yra, tai vadinas ragana, tai reiškia, kad su Velniu susidėjus, tai reiškia, kad egzorcizmas tam reiškiniui būtinas, vadinasi jau šizofrenija čia kažkokia kvepia, tai reiškia, kad psichotronai visur, jie bangas spinduliuoja, gal todėl anoji ir kažkur su sveikatos reikalų komitetais kažkokiais trinasi ir bando dėl tų visokių bangų mobiliakus uždraust? Tai tik lieka tikėtis, kad jai tas nepavyks.

O kai anokį šunėką Pipirą kažkoks oluchas numetė nuo tilto, tai Dangutė Mikutienė labai reikalavo, kad už žiaurų elgesį su gyvūnais bausmė būtų sugriežtinta iki 4 metų kalėjimo. Tai čia nepaisant to, kad už tyčinį žmogaus nužudymą neretai kalėjime nusikaltėliams tenka mažiau atsėdėt. Tai žinoma, pagirtina, keturkojais rūpinasi... Tai pagal tą siūlytą įstatymą kažkaip būtų gavęsi taip, kad ir visi mėsininkai, žvejai ir kiti nusikaltėliai prieš zoologiją būtų gal buvę susodinti.

O dar kartą Dangutė Mikutienė skelbė, kad Seime plinta prezervatyvai, tai siejo šitai su kažkokiais homoseksualų sąmokslais. Tai čia jau aišku įdomiai mintis pasisuka: jei jau homoseksualų, tai kaip moteriškė tai nustatė, negi pagal tai, kad kažkas į jos moteriškumą dėmesio nekreipė arba kitus požymius? Tai čia aišku puikus pavyzdys Seime.

O dar anoji gudri studentė buvo - kai ne taip seniai sugalvojo įstot į MRU, tai ten sugalvojo savo dėstytojus įtraukt į Seimo grupes kažkokias, katros įstatymus rengė, tai čia taip išlošimas puikiausias - kaipgi blogai vertinsi tokią studentę?