Last modified on 19 vasario 2010, at 03:53

Dalia Budrevičienė

 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Dalia Budrevičienė

Toji, kurioji kalė Viktorui už vokelius, neteko darbo irgi sveikatos, o vietoj didelių babkių gavo mažytę kompensaciją už moralinę žalą...

Mes reiškiame nuoširdžią pagarbą šiai moteriai - jos dėka korumpuoti vertelgos buvo priversti sudrebėti ir pagalvoti apie tai, kad ir darbuotojas žmogus, o ne kokia šiukšlė. Dalia, jūs esate Lietuvos pasididžiavimas, tokių žmonių mūsų šaliai reikia, tokie žmonės sukurs Naująją Lietuvą!

D.Budrevičienę didingai gynė žiamiausias visų laikų Lietuvos advokatas Kęstutis Čilinskas, bet po to ją pametė it durną mergą, kuri paaiškėjo, kad nėra tokia turtinga, kaip kad aprioriai atrodė. Vienok - ką nori sakyk, kaip tais visada gaunasi kad daugiausiai buntavoja tie, kuriems verčiau būtų patylėti ir tiesiog dirbti savo darbą.