Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

DC visata: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: '''DC visata''' - viena iš dviejų geriausiai žinomų tolimiau išsiskyrusių paralelinių visatų, kuriose vis dar egzistuoja žmonės. Ši visata gan...)
(Jokio skirtumo)

16:11, 17 lapkričio 2019 versija

DC visata - viena iš dviejų geriausiai žinomų tolimiau išsiskyrusių paralelinių visatų, kuriose vis dar egzistuoja žmonės. Ši visata gana plačiai žinoma, nes kažkuriuio metu hipererdvinės transliacijos srautas gerokai užkabino mūsų visatų segmentą. Atitinkamai, gauta informacija buvo panaudota, komercializuota ir išplatinta įvairiuose leidiniuose, įskaitant net ir komiksus bei filmus. Vienintelė kita panašiai žinoma paralelinė visata - tai Marvel visata.

DC visata labai gerai žinoma dėl to, kad tenai yra tokie žinomi herojai, kaip Lex Luthor, Joker, Catwoman, Brainiac, Professor Zoom, Mister Mind, Black Adam, Sinestro, Deathstroke, Anti-Monitor ir Darkseid. Taip pat iš tosios visatos puikiai mums žinomi ir garsūs piktadariai, kaip Superman, Batman, Wonder Woman, Martian Manhunter, The Flash, Green Lantern, Aquaman, Green Arrow, Booster Gold, Captain Atom.

Pastebėtina, kad DC visata irgi yra skylanti daugybinė visata, kurioje nežymiai išsiskirstė įvairios istorijos. Beje, ir dabar vis dar išsiskirsto, demonstruodamos fraktalinį viso Multiversumo pobūdį: visos visatos atspindi viena kitą, tačiau kartais veidrodiškai, o kartais ir atvirkščiai, būdamos ne visiškai tiksliomis viena kitos kopijomis. Pvz., neseniai stebėtoje atskilusioje DC sub-multiversumų sistemoje buvo pamatyti visiškai atvirkšti tų pačių žymių herojų atpasakojimai, kur, pavyzdžiui, teigiami herojai pasorodė neigiamais, o neigiami - teigiamais. Itin ryškiai pastebėta, kad sukilėlis prieš nusikaltėlius Joker bei organizuoto mafijinio klano atstovas Batman apsikeitė vietomis: Joker tapo blogio atstovu, o Batman - gėrio atstovu.

Pastebėtina, kad DC visata yra labai nutolusi nuo mums įprasto Multiversumo segmento: joje pastebimai skiriasi netgi fizikos dėsniai, egzistuoa keliso pas mus nepastebimos energijos rūšys ir erdvinės zonos. Pvz., šio Multiversumo segmente pavyksta apsukti laiko tėkmę, todėl galima laiko mašina. Taip pat čia naudojama ir greičio jėga, viena iš fizikinių jėgų, kuri neegzistuoja mūsų standartinės visatos ir jos aplinkos segmente.

Taip pat pastėbima, kad variacijos DC visatose vyksta ne tiek pagal fizikines įvykių sekas, kiek pagal asmenis ir jų elgesio imperatyvus. Kitaip tariant, pagal jų etiką ir moralę, kur tas pats asmuo skirtingose visatose gali būti ar teigiamas, ar neigiamas.

Tokia moralinį pagrindą turinti herojų kaita rodo, kad multiversumas turi kognityvinį, intelektinį pradą, kuris gali būti suvokiamas, kaip moralinis. Kai kurie tyrinėtojai taip paaiškina ir žmonijai seniai žinomas legendas apie Dievą, kuris esąs mitinė esybė, svao moralinių imperatyvų energiją panaudojusi Multiversumo sukūrimui. Multiversumą tyrinėjantys fizikai tą aiškina kaip meta-visatą, kurioje egzistuoja tiesiog kita materijos dėsnių sistema, kuri dėl mūsų iškreipto subjektyvumo klaidingai suvokiama, kaip etinės-moralinės normos.