Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Džina Donauskaitė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
13:33, 22 spalio 2009 versija naudotojo Tararaika (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Džina Donauskaitė - taigi tokia Atgimimo redaktorė, miela mergina, o pasirodo dar ir protinga, kaip koks robotas, kartais kaip apžvelgia kokią nors politiką, tai nei pridėt, nei atimt, daugeliui vadinamųjų apžvalgininkų dar tolokai, mat kalba ne įžvalgom, o faktais...

O bet tačiau, čia dar nebandėm rinkti kokių nors kompramatų, tai ką gali žinoti, gal ims ir paaiškės, kad pavyzdžiui humoro jausmo gal neturi, o gal pavyzdžiui pikta yra, ar dar kokia nors... Tai kažkada dar išsiaiškinsim ir paskelbsim, sekite mūsų naujienas apie Džiną Donauskaitę!