Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Džina Donauskaitė: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
S
 
Eilutė 11: Eilutė 11:
  
 
[[Category:Žurnalistai]]
 
[[Category:Žurnalistai]]
 +
[[Category:Dundukai]]

Dabartinė 04:38, 19 vasario 2010 versija

 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Ir atrodytu - visai protinga mergina ir dar su akinukais. O va kokius nepadorius dalykus rodo...:(
Džina Donauskaitė - taigi tokia Atgimimo redaktorė, miela mergina, o pasirodo dar ir protinga, kaip koks robotas, kartais kaip apžvelgia kokią nors politiką, tai nei pridėt, nei atimt, daugeliui vadinamųjų apžvalgininkų dar tolokai, mat kalba ne įžvalgom, o faktais...

Deja, nepakankamas auklėjimas ir nuosavo vyro neturėjimas pastūmė Džiną į klystkelius ir ji susidėjo, kaip mėgsta rašyti bulvariniai laikraštpalaikiai, su abejotina homoseksualistų ir tolerastų kompanija.

Vis dažniau D.Donauskaitė yra pastebima įtartinos orientacijos kairiųjų ultraradikalų iš NK-95 draugijoje, jos straipsniai reguliariai atsiranda tos ekstremistinės grupuotės tinklaraščiuose. Jos žurnalistinio talento gerbėjai vis dažniau nuogastauja, kad jų mėgstamos Džinos neištiktu Nidos ir Aušrinės Marijos likimas.

O bet tačiau, čia dar nebandėm rinkti kokių nors kompramatų, tai ką gali žinoti, gal ims ir paaiškės, kad pavyzdžiui humoro jausmo gal neturi, o gal pavyzdžiui pikta yra, ar dar kokia nors... Tai kažkada dar išsiaiškinsim ir paskelbsim, sekite mūsų naujienas apie Džiną Donauskaitę!

Gilų pėdsaką anoji paliko žurfake...