Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Comic Sans MS: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: Vaizdas:Audrys_antanaitis_comic_sans_ms_VLKK_pareiskimas.png|500px|thumb|right|Čia pavyzdinis šito Comic Sans MS šrifto naudojimo pavyzdys, toksai [[Audrys Antanaitis|Audrio...)
(Jokio skirtumo)

03:35, 27 birželio 2020 versija

Čia pavyzdinis šito Comic Sans MS šrifto naudojimo pavyzdys, toksai Audrio Antanaičio, kaip čia jums pasakyti... Gal nusikaltimas lietuvių kalbai? Nepamėgdžiokite.

Comic Sans MS - tai toksai šriftas, kurio naudoti negalima, nes jis yra draudžiamas. Draudžiamas todėl, kad jį gali naudoti tiktai žmonės, kurie negali suprasti, kas su tuo šriftu negerai. Tokie žmonės žiūri į tas raides ir nesupranta, kas gi čia ne taip. Tai tokiems žmonėms niekuo nepadėsime.

Iš to, kad žmogus naudoja tokį šriftą, galima nustatyti, kad jo humoras yra maždaug tokio pat lygio, kaip pas varlę, kuri tiesiog moka sakyti "kva kva", yra šalta, nejuokinga, žalsva ir gyvena pelkėje.

Kai kurie, ypatingai jau išskirtiniai asmenys šitą Comic Sans MS šriftą naudoja netgi ten, kur humoro patys nei nemato. Tai čia jau nieko mes negalime komentuoti. Tiesiog nieko.