Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

CŽV

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

CŽV dar angliškai užvadinama kaip CIA ir Centrinė Žvalgybos Valdyba, o Lietuvoje neretai minima dėl kokių tai Slaptųjų CŽV kalėjimų arba kokių tai įkalinimo ir tyrimo centrų, kurie buvo kaip įtariama, kažkur vos ne Turniškėse, o Valdas Adamkus apie juos galimai nieko nežinojo, kaip nežinojo ir VSD, tačiau sužinojo ir paskelbė Dalia Grybauskaitė, bet faktų taip ir niekas neišaiškino, nes kaltų ir nubaustų nebuvo.

Čia dar galim prisiminti, kad savo įkalinimo centruose nuo seno CŽV galimai naudoja visokį smegenų plovimą ir kitus metodus, pradedant elektrokonvulsine terapija ir baigiant neuroleptikais, nes taip dar MK Ultra programoje jie išmoko. O dar gi žinoma, kad būtent CŽV užsakymu gaminami ir psichotronai visokie - TATUEC, MEDUSA ir kitokie modeliai, taip kad kai išgirstate balsus netikėtai, tai nepagalvokite, kad čia haliucinacija, nes gali būti, kad ir ne visai.

O dar nuo seno didžiausi CŽV priešai buvo KGB, kurie visad su šiais kovojo, taip kad tekdavo pasirinkti kiekvienam: arba tu su CŽV, arba su KGB, arba renkiesi vieną iš šių dviejų filialų kokiose nors kitose šalyse, bet Lietuvoje vis žmonės painioja, kur CŽV, o kur FTB...