Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Brodas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
21:35, 29 liepos 2019 versija naudotojo Raketa (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Brodas - tai Vilniaus miesto Gedimino prospektas, kuris taip vadintas tais senais laikais, kai oficialiai dar vadinosi Lenino prospektu, nes buvo sovietmetis ir viskas buvo blogai. Ta prasme, kad prie ruso buvo geriau, taip, kad jūs jau gal ir supratote.

Taigi anais laikais Vytautas Kernagis beigi daugelis kitų hipių valkiodavosi visokiose vietose, šen bei ten nusėsdami, o Gedimino, tai yra, Lenino prospektas buvo viena iš tokių dažnesnių pasivalkiojimo vietų, tik kad pavadinta netinkamai. Tai anie, galvodami apie Ameriką, o tiksliau Niujorką, o taip pat apie Manheteną ir ten esantį Brodvėjų, šitaip užvadino tuometį Lenino prospektą - kad tik to Lenino nereiktų minėt.

Bet pavadinimas "Brodvėjus" buvo per ilgas, tai sutrumpėjo natūraliai iki brodo - tai taip ir sakydavo visi - "einam į Brodą pasivalkiot".

Pavadinimas "Brodas" buvo gana paplitęs iki kokių 1990-1995, tačiau apie tą laiką kaip tik senoji hipių, pankų ir metalistų karta ėmė užleidinėti vietą visokiam žaliam jaunimėliui, ypačiai visokiam iš kaimų privažiavusių, tai su tuo ir pasimiršo pavadinimas. Daugeliui.


Klaidingas žodžio "Brodas" vartojimas

Ne Vilniuje gyvenusius kaimiečius visada galima atpažinti iš to, kad kai kuriuos žodžius jie vartoja absoliučiai nesąmoningai ir absurdiškai. Tai, pvz., tipiškas nevilnietis sako "Brodas" apie Brodvėjų, apie tą, kuris daugelį kartų sudegė.

Dar labiau atsilupę kaimiečiai būna kad pasako "brodas", kalbėdami išvis apie kokias nors nesąmones, nes galvoja, kad brodas yra tas pats, kas brudas. Tai su pastaraisiais išvis rekomenduojame nebendrauti, nes taip gali pasakyti tik jau visiškai atsilupę dibilai ar kokie nors autai.