Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Brazausko laidotuvės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Bus palaidotas Antakalnyje, o juk galėjo ir Valdovų rūmuose, kad jau į Katedrą neįsileidžia ciciliko... Neva dar gali būti ir netikrosios, prisiminkime Maiklą.

Dalia Grybauskaitė prie Algirdo Brazausko kartso. Jį pavadino savo mokytoju...

Nėra jokių abejonių, kad tinkamiausia vieta Algirdui Mykolui Brazauskui amžinojo poilsio atgulti - Valdovų rūmuose, nors atrodo, kad pastarojo pageidavimas buvo ilsėtis Katedroje. Kaišiadoriečiai, vis gi, nenustoja vilties, kad AMB bus palaidotas šalia savo tėvų - Kaišiadoryse (tikima, kad lavoną ten dar atveš, nors parodyti...)

Nėra taip pat ir jokių abejonių, kad tai - precedento neturintis atvejis šiuolaikinėje Lietuvos istorijoje, nes kaip elgtis nežino ne tik artimieji, bet ir Valstybinė laidotuvių komisija!


Antakalnio kapinės

Algirdui Brazauskui Antakalnio kapinėse skirta pirmoji vieta pirmojoje eilėje. Toliau - Signatarai. Jau dabar likę gyvieji turi galimybę daugmaž apsiskaičiuoti savo vietą, kur, tikėtina, bus palaidoti ir iš anksto rūpintis, kad plotelis būtų tinkamai prižiūrėtas.

Mišios

Katedroje, kurią, sakoma, Velionis grąžino tikintiesiems, laikomos kažkokios netikros mišios už Brazausko vėlę, nes grabo su lavonu vidun neįsileidžia Bažnyčios hierarchai, o Liaudis susikaldžiusi koneveikia kunigus, abejodami ir burnodami prieš Dievą. Ko gero, Dvasininkai šimtmečius žiūri į priekį, skirtingai nuo vienadienių populistų irba skuba patys papolitikuoti, kaip Rišeljė laikais. O, kad Bažnyčia atskirta nuo Valstybės demonstruoja, ir Prezidentė Dalia Grybauskaitė, ir našlė Kristina Brazauskienė.

Tikrosios mišios aukojamos Kaišiadoryse - ten renkasi tikrieji Katalikai, su "raudonuoju buržujumi" Broniumi Bradausku priešakyje