Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Blogerių savireklamos savaitė 2016

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Aišku visi tie blogeriai yra tokie mieli kaip katukai, išskyrus gal tik Užkalnį, kuris piktas ir baisus, bei Rokiškį, kuris yra žiurkėnas.

Blogerių savireklamos savaitė 2016 įvyko jau kažkelintą kartą, ir kaip įprasta, kai Rokiškis Rabinovičius truputį apdujęs nesusigaudė kalendoriuje ir todėl ją paskelbė kaip ir visada - kada papuola. Tai aišku, išsyk tuntai blogerių ėmė reklamuoti vieni kitus ir paaiškėjo, kad blogeriai egzistuoja didžiuliais kiekiais ir jų daug daugiau, negu kas nors gali pagalvoti.

Dar be abejonės, kaip ir kiekvienais metais didžiausią kognityvinį disonansą visiems sukėlė Andrius Užkalnis, nes jis visada skelbia, kad jis nėra tinklaraštininkas ir jo blogas nėra joksai blogas ar tinklaraštis, nes jis yra bent 9001 leveliu aukščiau už visus kitus kartu sudėjus.

Dar turime pasakyti, kad ir ankstesniais metais vyko Blogerių savireklamos savaitė 2015, o ir dar anksčiau irgi vyko, taip kad ne pirmas ir ne paskutinis kartas.


Blogerių savireklamos savaitės sąrašas

Kad būtų aišku ir gražu, mes čia jums pateiksime visą sąrašą blogų, blogerių ir visokių nuorodų, kad galėtumėte pasižiūrėti ir pasitikrinti, nes čia kažkokia tai sąmokslo vieta ir išvis blogerinis klanas kažkoks. Štai jums ir prašom:Blogerių savireklamos savaitė 2016
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!