Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Bezdalai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear action button cancel.png 

JŪS NETURITE 18 METŲ

Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.

Bezdalai - tai gamtinis produktas išties, natūralus ir ekologiškas, dar ir kitais žodžiais bei epitetais vadinamas, pavyzdžiui perdalai ar metanas. Gamtiškas ir natūralus, tad neaišku, ko čia tie žalieji protestuoja ir Atominės Elektrinės kažkodėl nori.

Kas pasakys, kad bezdalai ne dujos ir, kad nenuodingos, tai tas uoslės neturi, arba šūduose gyvena ir pats šūdu smirda! Nors sako, kad savas šūdas nesmirda, tai, turbūt, todėl ir labai mėgstama bezdėti.

Čia, aišku - Fotošopas, bet atrodo įspūdinga, tai galit pamėgint namuose... --Tipinė dibilų frazė "čia fotošopas" ryškiai jokio fotošopo, o tik paprasa optinė iliuzija--PostFactum 10:55, 2009 spalio 13 (UTC), Ne, nu vis gi čia Fotožopas - be abejonės! optiškai tokios smarvės vargu bau, ar pavyks išgauti... --Donatas 13:41, 2009 spalio 13 (UTC) -- Čia panašu, kad kažkokia naftos išgavimo platforma ar pan ir ten deginamos dujos--PostFactum 17:32, 2009 spalio 13 (UTC) -- atkreipkit dėmesį į dvigubą ugnies srautą - akivaizdžiai dviguba šiknaskylė! --Tararaika 22:03, 2009 spalio 13 (UTC)

Danger - Flamabledz`!

  • Anksčiau žaidimas toks būdavo, kai kieme bezdalus rinkdavo į balioną, paskum kur susprodindavo tokią Stinky bomb. Tai čia tiems, kad galvoja, kad natūraliai bezdėdami Lietuviai gali patenkinti gamtinių dujų poreikį.


Siūloma rinkti Karvės bezdalus, tai tada jų daugiau galima pririnkti su tokiu aparatu, tik svarbu, kad Karvė į orą nepakiltų ir arti nebūtų atviros ugnies


  • Dar būna, kad žaidžia, kai sako: "Kai bezdėsi, nusimauk kelnes", tai tada zažigalkę pakiša, kai pabezdi, tai sprogsta ir plaukus nuo šiknos nusvilina, tai irgi smagu būna - galima išbandyti namuose