Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Balsų pirkimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
20:10, 8 kovo 2013 versija naudotojo Fandorina (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Balsų pirkimas - anokia neva nuodėmė, kurią Dalia Grybauskaitė užsimanė padaryti sunkiu kriminaliniu nusikaltimu, mat darba parcija labai tuo pasireiškė per Rinkimus į Seimą.

Sako, kad toji partija prisipirko visokių zekų ir bomžų balsų, privaišino visus dešromis ir mišrainėmis, ir kad tai yra neva blogai!


Pipedija tvirtai pareiškia, kad tai - bobučių pasakos, kaip ir kad prostitucija kad - neva nelegali, betgi egzistuoja ir nieko čia blogo - tiesiog reikia ją legalizuoti! Taigi - Pipedija - pirmoji Lietuvoje ėmė ir siūlo paslaugą - Balsų pirkimas per rinkimus. Ir deda ji ant visokių Grybauskaičių, Ulevičių ir Žilinskų! Tegyvuoja legalus balsų pirkimas - tegyvuoja laisvė ir demokratija laisvo pasirinkimo šalyje! Vat tai mūsų devizas. Taigi, Grybauskaitės, Ulevičiai ir Žilinskai, žinokitės:PIPEDIJA REMIA BALSŲ PIRKIMO LEGALIZAVIMĄ!


Upd. Čiagi anoks Audrius Bačiulis verkšlena, kad balsų pirkimas tampa organizuotas ir naudojasi moderniomis technologijomis[1], tad Pipedija pažymi, kad paslauga "Balsų pirkimas per rinkimus" yra labai organizuota ir kompiuterizuota, nes taip galima puikai suvaldyti kaštus ir pasiūlyti klientui gerą produktą už rentabilią kainą, sutaupant išteklius, lyginant kad pats pirktum balsus iš pavienių asmenų. Čia tiesiog liberali ekonomika, o Pipedija yra liberali kaip koks liberolas


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.veidas.lt/darbo-partija-perzenge-riba