Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Autorių teisės: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(ZnMknOPJmOmaLri)
S (Atmestas 12.158.89.46 (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta naudotojo Fandorina versija)
Eilutė 1: Eilutė 1:
A bit surprised it seems to simple and yet ufesul.
+
'''Autorių teisės''', kaip žinia, pažeidžiamos, ogi staiga štai ir sensacija - sukilo [[žvaigždės]] ir pareiškė, kad baisioji pažeidėja teisių - ne kas kitas, o gi pati gi [[LATGA-A]]<ref>http://pramogos.delfi.lt/music/mulkinamais-ikaitais-besijauciantys-muzikos-kurejai-sukilo-pries-latga-a.d?id=46181483</ref>, katra kažkaip ten autorius apsukinėja!
 +
 
 +
Irgi apie tas negeroves pareiškė gi ne kasai kitas, o gi patsai [[Andrius Mamontovas]], [[Gabrielius Liaudanskas]] beigi [[Raigardas Tautkus]], taip kad čia jums ne šiaip sau, o aiškus įrodymas, kas ten per autorių teisės ir kas ten per kokie nors [[piratai]] ar ten dar kažkas, sukėlęs klausimų visokių apie kokius nors [[pinigai|pinigus]], kuriuos vieni gauna, o kiti negauna, o ir šiaip gal kažkokie neaiškumai sukasi.
 +
 
 +
Taip kad čia jums ir [[Pipedija]] sako: autoriai, vienykitės, apsijunkite vienon krūvon po konkuruojančios ir sąžiningos [[BATGA-A]] stogu ir niekas jūsų daugiau neapsukinės!
 +
 
 +
 
 +
{{References}}
 +
 
 +
[[Category:Reiškiniai]]

22:03, 19 rugpjūčio 2011 versija

Autorių teisės, kaip žinia, pažeidžiamos, ogi staiga štai ir sensacija - sukilo žvaigždės ir pareiškė, kad baisioji pažeidėja teisių - ne kas kitas, o gi pati gi LATGA-A[1], katra kažkaip ten autorius apsukinėja!

Irgi apie tas negeroves pareiškė gi ne kasai kitas, o gi patsai Andrius Mamontovas, Gabrielius Liaudanskas beigi Raigardas Tautkus, taip kad čia jums ne šiaip sau, o aiškus įrodymas, kas ten per autorių teisės ir kas ten per kokie nors piratai ar ten dar kažkas, sukėlęs klausimų visokių apie kokius nors pinigus, kuriuos vieni gauna, o kiti negauna, o ir šiaip gal kažkokie neaiškumai sukasi.

Taip kad čia jums ir Pipedija sako: autoriai, vienykitės, apsijunkite vienon krūvon po konkuruojančios ir sąžiningos BATGA-A stogu ir niekas jūsų daugiau neapsukinės!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://pramogos.delfi.lt/music/mulkinamais-ikaitais-besijauciantys-muzikos-kurejai-sukilo-pries-latga-a.d?id=46181483