Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Auksiniai šaukštai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
01:01, 10 sausio 2019 versija naudotojo Arabas (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Auksiniai šaukštai - taigi kažoks skandalas buvo, kai kokia tai Nota Bene už 7000 pinigų (gal litų, bet gal ir neatsimenam) pardavė kariuomenei keliasdešimt šaukštų kažkokių firminių. O paskui dar paaiškėjo, kad gal ir firminiai, o gal ir ne visiškai, tai gal ir dar prasčiau.

Tai nors karriuomenė pati ir atrado šitą nesąmoningą pirkimą, ir Nota Bene direktorius Andrius Jazgevičius buvo kažkaip nubaustas, labai daug paskui purvo ant kariuomenės pylė visi, o ypačiai daug - Kremlius ir visokia jo pinigais šeriama nesisteminė žiniasklaida, skirta specialiai purvų pylimui.

Tai tiek čia tų storijų...