Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Audrys Antanaitis: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: {{Abejotinas}} '''Audrys Antanaitis''' - taigi naujas VLKK pirmininkas, katras atrado, jog ir Feisbuke yra kokia tai irgi VLKK, o tada baisiai pasipiktino, kad...)
 
 
(One intermediate revision by the same user not shown)
Eilutė 2: Eilutė 2:
 
'''Audrys Antanaitis''' - taigi naujas [[VLKK]] pirmininkas, katras atrado, jog ir [[Feisbukas|Feisbuke]] yra kokia tai irgi VLKK, o tada baisiai pasipiktino, kad kažkas organizuotai puola [[lietuvių kalba|lietuvių kalbą]].
 
'''Audrys Antanaitis''' - taigi naujas [[VLKK]] pirmininkas, katras atrado, jog ir [[Feisbukas|Feisbuke]] yra kokia tai irgi VLKK, o tada baisiai pasipiktino, kad kažkas organizuotai puola [[lietuvių kalba|lietuvių kalbą]].
  
Bajeriukų puslapį pažiūrėjęs, Audrys Antanaitis kreipėsi į [[policija|policiją]] beigi [[VSD]], aiškindamas, kad čia grėsmė valstybei. Nes grėsmė gi yra, kad tas puslapis leidžia naudoti "kad" su bendratimi ar netgi "įtakoti".
+
Bajeriukų puslapį pažiūrėjęs, Audrys Antanaitis kreipėsi į [[policija|policiją]] beigi [[VSD]], aiškindamas, kad čia grėsmė valstybei<ref>https://www.delfi.lt/m360/naujausi-straipsniai/kalbos-komisija-praso-policijos-ir-vsd-issiaiskinti-kas-is-ju-saiposi-feisbuke.d?id=79091561</ref>. Nes grėsmė gi yra, kad tas puslapis leidžia naudoti "kad" su bendratimi ar netgi "įtakoti".
  
 
:''Daug kas pradeda spausti tuos "patinka", daug kas patiki ir daug kas ima aiškintis, kad dabar galima kalbėti bet kaip''
 
:''Daug kas pradeda spausti tuos "patinka", daug kas patiki ir daug kas ima aiškintis, kad dabar galima kalbėti bet kaip''
Eilutė 8: Eilutė 8:
 
:''Tai jau yra tikros juodosios technologijos... Skatina anarchiją lietuvių kalboje''
 
:''Tai jau yra tikros juodosios technologijos... Skatina anarchiją lietuvių kalboje''
  
Dar Audrys Antanaitis sakė, kad čia viskas tam, kad iš kažkur nugriebtų europinius pinigus ir kad tai puolimas prieš lietuvių kalbą. Ir dar kažką ten. Ir dar sakė, kad yra toksai gerai finansuojamas ir organizuotas judėjimas "Stabdyk lietuvinimą" arba "Kalbėk bet kaip".
+
Dar Audrys Antanaitis sakė, kad čia viskas tam, kad iš kažkur nugriebtų europinius pinigus ir kad tai puolimas prieš lietuvių kalbą. Ir dar kažką ten. Ir dar sakė, kad yra toksai gerai finansuojamas ir organizuotas judėjimas "Stabdyk lietuvinimą" arba "Kalbėk bet kaip". Aišku, kad čia kalba buvo apie [[Lietuvių kalbos naikintojų gauja|Lietuvių kalbos naikintojų gaują]], kuri viską žada sunaikint ir tada jokios lietuvybės nebeliks!
  
Paskui iš jo daug ir ilgai juokėsi kas papuola.
+
Paskui iš jo daug ir ilgai juokėsi kas papuola, bet Audrys Antanaitis nuo to nepasidavė. Štai jau [[2019]] pabaiga, o viešai [[žiniasklaida|žiniasklaidai]] Audrys Antanaitis ėmė ir pareiškė<ref>https://www.15min.lt/vardai/naujiena/lietuva/darjusas-lavrinovicius-su-zmona-svencia-pergale-kalbos-komisija-dukrai-naujo-vardo-neisrinko-1050-1213908</ref>:
 +
 
 +
: ''Negali būti jokių asmens laisvių, nes neaišku, kur jų riba!''
 +
 
 +
Tai šiuo pačiu ir Pipedija skelbia aiškiai ir vienareikšmiškai: Audry Antanaiti, mes su tavimi, nes visas tas asmens laisves velniop, tegul dega jos žalia liepsna pragare! Tebūnie Lietuvoje [[diktatūra]], nes tai vienintelis teisingas režimas, ir už kalbos pažaidas reikia visus sušaudyti bent jau iš žaislinių šautuvų, kad žinotų, kas bus, kai VLKK juos visus šaudys iš nežaislinių!
 +
 
 +
{{References}}
  
  
 
[[Category:Kalbainiai]]
 
[[Category:Kalbainiai]]

Dabartinė 20:35, 8 spalio 2019 versija

 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Audrys Antanaitis - taigi naujas VLKK pirmininkas, katras atrado, jog ir Feisbuke yra kokia tai irgi VLKK, o tada baisiai pasipiktino, kad kažkas organizuotai puola lietuvių kalbą.

Bajeriukų puslapį pažiūrėjęs, Audrys Antanaitis kreipėsi į policiją beigi VSD, aiškindamas, kad čia grėsmė valstybei[1]. Nes grėsmė gi yra, kad tas puslapis leidžia naudoti "kad" su bendratimi ar netgi "įtakoti".

Daug kas pradeda spausti tuos "patinka", daug kas patiki ir daug kas ima aiškintis, kad dabar galima kalbėti bet kaip
Tai jau yra tikros juodosios technologijos... Skatina anarchiją lietuvių kalboje

Dar Audrys Antanaitis sakė, kad čia viskas tam, kad iš kažkur nugriebtų europinius pinigus ir kad tai puolimas prieš lietuvių kalbą. Ir dar kažką ten. Ir dar sakė, kad yra toksai gerai finansuojamas ir organizuotas judėjimas "Stabdyk lietuvinimą" arba "Kalbėk bet kaip". Aišku, kad čia kalba buvo apie Lietuvių kalbos naikintojų gaują, kuri viską žada sunaikint ir tada jokios lietuvybės nebeliks!

Paskui iš jo daug ir ilgai juokėsi kas papuola, bet Audrys Antanaitis nuo to nepasidavė. Štai jau 2019 pabaiga, o viešai žiniasklaidai Audrys Antanaitis ėmė ir pareiškė[2]:

Negali būti jokių asmens laisvių, nes neaišku, kur jų riba!

Tai šiuo pačiu ir Pipedija skelbia aiškiai ir vienareikšmiškai: Audry Antanaiti, mes su tavimi, nes visas tas asmens laisves velniop, tegul dega jos žalia liepsna pragare! Tebūnie Lietuvoje diktatūra, nes tai vienintelis teisingas režimas, ir už kalbos pažaidas reikia visus sušaudyti bent jau iš žaislinių šautuvų, kad žinotų, kas bus, kai VLKK juos visus šaudys iš nežaislinių!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://www.delfi.lt/m360/naujausi-straipsniai/kalbos-komisija-praso-policijos-ir-vsd-issiaiskinti-kas-is-ju-saiposi-feisbuke.d?id=79091561
  2. https://www.15min.lt/vardai/naujiena/lietuva/darjusas-lavrinovicius-su-zmona-svencia-pergale-kalbos-komisija-dukrai-naujo-vardo-neisrinko-1050-1213908