Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Audiofilai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Audiofilai - tai tie, kurie geriausiai išmano garsą, todėl perka tik geriausią audio aparatūrą, tokią, kuri tinkama. Audiofilas nebus apgautas visokių ten jūsų nesąmonių, CD ar juoba kažkokių MP3.

Kiekvienas žino, kad geriausias ir kokybiškiausias garsas - tai iš vinilo, ypač dar iš to seno, kur prieš II Pasaulinį karą gaminto, nes naujesni - jau ne tasai lygis. Taip pat tiktai lempiniai stiprintuvai gerai stiprina ir duoda gražų garsą, nes visa ta jūsų skaitmena su megabaitais tik džeržgia nemaloniai ausyse ir sukelia galvos skausmą bei migreną. Blogiausia gi iš visko - tai visokie mp3, kur joks normalus žmogus klausytis negali!

Dar kiti sako, kad audiofilai - tai tie, kurie išgirsta kažkokį garsą specialiose, nenormaliai brangiose nesąmonėse, kurių šiaip jau sveiko proto žmogus nei nepirktų. Bet tai šmeižtas ir netiesa, nes taip tik vargšai gali šnekėti, kurie garso negirdi ir neišmano. Gal jiems pinigų trūksta, tai iš pavydo viskas.

Tikras audiofilas žino visokių dalykų ir moka visokių frazių, iš kurių gali būti lengvai atskirtas: "O kaip su scena, detalumu ir boso greičiu?"

Čia reikia neužmiršti, kad dar be šito yra ir minkštas lempinis garsas bei paauksuoti kabeliai, kurie nulemia dar labiau.