Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Asta Baukutė: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Detektyvas:)
Eilutė 14: Eilutė 14:
 
O paskui dar paaiškėjo, kad kai [[Vilniaus Kolegija|Vilniaus Kolegijos]] bendrabuty pagyveno, tai elektros rozetes anoji išplėšė ir išsivežė, kartu su durimis, jungikliais, valdiškom lentynom ir kmitais daiktais, šitaip pastatą tiesiog griaudama, o dar ir liko įsiskolinusi kelis tūkstančius litų.
 
O paskui dar paaiškėjo, kad kai [[Vilniaus Kolegija|Vilniaus Kolegijos]] bendrabuty pagyveno, tai elektros rozetes anoji išplėšė ir išsivežė, kartu su durimis, jungikliais, valdiškom lentynom ir kmitais daiktais, šitaip pastatą tiesiog griaudama, o dar ir liko įsiskolinusi kelis tūkstančius litų.
  
O dabar dar vienas skandalas - pasirodo gi, prieš kelis metus Asta Baukutė apiplėšė bankomatą! Taigi kažkoks bankas savo bankomate pinigus supainiojo ir pridėjo šimtinių vietoj dvidešimtinių. Tai Asta Baukutė kai pamatė, kad pinigų gavo 5 kartus daugiau, visą savo dienos limitą išnaudojo, pinigus nusiimdinėdama, o paskui dar kituose bankomatuose nuvogt bandė, o banko darbuotojai pinigus susigrąžino tik tada, kai [[Valinskas|Valinskui]] pasiskundė.
+
O dabar dar vienas skandalas - pasirodo gi, prieš kelis metus Asta Baukutė apiplėšė bankomatą! Taigi kažkoks [[bankas]] savo bankomate pinigus supainiojo ir pridėjo šimtinių vietoj dvidešimtinių. Tai Asta Baukutė kai pamatė, kad [[babkės|pinigų]] gavo 5 kartus daugiau, visą savo dienos limitą išnaudojo, pinigus nusiimdinėdama, o paskui dar kituose bankomatuose nuvogt bandė, o banko darbuotojai pinigus susigrąžino tik tada, kai [[Valinskas|Valinskui]] pasiskundė.
  
 
Vat šitaip kliba [[TPP]] partijos gretos. Su traškesiu...  
 
Vat šitaip kliba [[TPP]] partijos gretos. Su traškesiu...  

11:50, 22 rugsėjo 2009 versija

 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Žindyvės prie Seimo palaiko Astą Baukutę
Asta Baukutė

Taip jau išėjo, kad artistai tapo politikais ir apsigyveno Seime, tik vat jai pavyko tam tikrą akibrokštą išnaudoti efektyviai pakeliant savo populiarumą per žmogiškąjį grybšmą. Viešas kūdikio žundymas sukėlė neregėtą reakciją Marijos žemėje, o vat dabar Seimo narė Asta Baukutė išnaudoja tai savo tikslams ir politiniuose žaidimuose - įgavo patirties...?


Tai šitokių nuotraukų žurnalistai pridarė bendrabutyje, kurį seimūnė Asta Baukutė išgriovė. O paskui dar žmonės stebisi, kodėl studentų bendrabučiai tokie baisūs - taigi valdžia juos ir griauna!

Detektyvas:

O vieną kartą Asta Baukutė paklausė savo buvusios patarėjos Viktorijos Barkauskaitės ir fiktyviai Seime įdarbyjo patarėju dar vieną sėbrą. Tai paskum jojo kortele naudojosi, tai ta patarėja viską ištriochino ir dabar teismas bus!

O Baukutės vyras Kęstutis Rupulevičius, atrodo, nusiuntė tokiam Ligitui Kernagiui SMS, kad tas, neva, esąs Pyderas ir dėl to irgi bus teismas. O ir šiaip tas jos vyras - geras diegas, verta paskaityt apie jį ir daugiau...

O paskui dar paaiškėjo, kad kai Vilniaus Kolegijos bendrabuty pagyveno, tai elektros rozetes anoji išplėšė ir išsivežė, kartu su durimis, jungikliais, valdiškom lentynom ir kmitais daiktais, šitaip pastatą tiesiog griaudama, o dar ir liko įsiskolinusi kelis tūkstančius litų.

O dabar dar vienas skandalas - pasirodo gi, prieš kelis metus Asta Baukutė apiplėšė bankomatą! Taigi kažkoks bankas savo bankomate pinigus supainiojo ir pridėjo šimtinių vietoj dvidešimtinių. Tai Asta Baukutė kai pamatė, kad pinigų gavo 5 kartus daugiau, visą savo dienos limitą išnaudojo, pinigus nusiimdinėdama, o paskui dar kituose bankomatuose nuvogt bandė, o banko darbuotojai pinigus susigrąžino tik tada, kai Valinskui pasiskundė.

Vat šitaip kliba TPP partijos gretos. Su traškesiu...