Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Ashtroka

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Ashtroka - jukgi pati nuostabiausia iš LJ blogerių, o ir žurnalistė sako besanti, tik vat kaip tais matomai po visokiais pseudonimais slapstosi, tai kažkaip dabar vat ir atsekt sunku netgi išties, kas gi tokia, nors ir visokiuose garsiuose leidiniuose publikuojasi.

Tai Ashtroka garsėja gi tuo, kad savąjam bloge skaitytojams akysna beria pasąmoninių vaizdinių irgi filosofinių smilčių dulkes visokiais epitetais, katrieji vaizdingumu žymiai ir kardinaliai pralenkia netgi Vincos Krėvės fantaziją, beigi konkuruoja su garsiuoju RoRa, o savo giliai žudančiu sultiniu iš kraujo su ledokšniais gali sukelt smegenų spazmą tikriems pseudointelektualams. Tai netgi galim čia pasakyt, kad virtualinio ledo varvekliu atlikta lobotomija kai kuriems jautriadūšiams kognityvinio disonanso nemėgėjams gali išsprogdinti smegenis.

Ashtroka yra neabejotina grupinių dviračių žygių per Lietuvą entuziastė. Ir dar kažkas minėjo, kad ana yra gan figūringa ir verta vienos mirtinų nuodėmių motera. Tai štai šis paveikslėlis duoda galimybę skaitytojams sužinoti, kaip maždaug gali atrodyti tokia įdomi kombinacija....

Dar Ashtroka žinoma, kaip to liūdnai pagarsėjusio Vilniaus Perkūnkiemio rajono gyventoja ir interneto "perkunkiemis.com" aktyvistė, kovojanti prieš Vilniaus blogio jėgas - Avulį ir Vilniaus merą Navicką.

Būdama šiokio tokio elito actovė (smulk.žr. "Lietuvos kultūrinio elito elgsenos modeliai sovietmečiu", dr.Valdemaro Klumbio disertacija) Ashtroka, kartu su tokiu Džėjumi, katras įtariamas besąs jos netradicinės šeimos narys, visais įmanomais ir nelabai įmanomais būdais kovoja prieš socialiai remtinų žmogų teisę apsigyventi jų kaiminystėje.

Ir reikalauja, kad anų - visų tų daugiavaikių šeimų, našlaičių, grįžusiųjų iš laisvės atėmimo vietų beigi sergančių priklausomybės ligomis bedalių per kilometrą nuo jos gyvenamos vietos nebūtu - kitu atveju grasindama streikais, manifestacijomis, piketais bei kelių blokadomis!

Tai dabar vat taip norim pasakyti, kad labai gėdingai neatradom kompramato ir netgi negalim išsiplūsti nieko, tai čia matomai reiškia, kad geras žmogus matomai.

Tai užtat dabar prašom čionais Ashtrokos į Pipediją atsiųsti mumis nuotrauką savo nuogame pavidale, idantinai skaitytojai galėtų grožėtis ir gėrėtis, nes nei neabejojam, kad šitąjį straipsnį atrasit ir perskaitysit. O kol dar nieko negavome, tai įdėsime ton vieton kokią nors, kad tekstas tuščias nebūtu ir mūsų skaitytojai turėtu ant ko akis paganyti...

Žinomesni posakiai, katruos paskelbė Ashtroka

  • Iš kur ŠIE ŽMONĖS?!
  • Kas sakė, kad aš nenoriu vestuvių?
  • Aš tuščias kibirėlis