Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Artūras Račas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Artūras Račas - jau iš veido matosi, kad terminatorius, tikrai ne žmogus

Artūras Račas. Niekas nieko apie jį nežino[reikalingas šaltinis]. Teigiama, kad jo vardas ir pavardė yra Artūras Račas[reikalingas šaltinis], kad jis turi[reikalingas šaltinis] blogą[reikalingas šaltinis], bet kol kas užtikrintai žinoma, kad jis nėra žmogus. Yra įrodymų, kad jo nėra. Kažkuriame iš savo pasisakymų labai garbino Grybauskaitę, tai žinom dabar, ką jis palaiko.

Blogas pas jį nykiai politinis, intelektualizuotas, hiperkognityvinis, deklaratyvinis, permanentinis ir detergentinis. Tekstai rišlūs, sukuria apgaulingą prasmę.

Dar sakoma kartais - "Artūras Račas pats tapo žiniasklaidos priemone".


Veikla

  • Žmogus - informacinė priemonė taip. Račą apibūdino konferencijoje Login 2009. Ir iš tiesų - Račas savo vardo bloge ir kituose internetuose kasdien po 50 straipsnių parašo!

Artūras Račas garsėja, kaip BNS derektorius, o tai taip aišku, ir tampa cituojamas belenkur, mat apsiskelbė besąs ir politiniu apžvalgininku ar net visu politologu! Tik kad jo politologijos tokios, kur toliau einamosios situacijos nieko ir nemato, tai iki kokio Čyvo ar Stomos jam, kaip rusai sako "раком до Магадана"!

Dargi tas pats Artūras Račas pagarsėjo Login 2009, kai gavo cielas dvi laureatines vietas - vieną už tai, kad esąs geriausias blogeris, o kitą - už tai, kad esąs žymiausias internautas. Tai po šitų apdovanojimų visi pradėjo tyčiotis ir iš tų Login konferencijų, kad jos sponsoriams prizus esą teikia, o ir iš paties Račo, kad tas neranda kito būdo, kaip pasireklamint!

O betgi tačiau galim pasakyti ir kitą dalyką - gandai sklando, esą būtent ne kas kitas, o Artūras Račas sugalvojo akciją "Nepirk prekių Maximoje!". Tai Pipedija šiuomi Račą visapusiškai palaiko ir mano, kad akcijos yra labai gerai!

Dar žinome, kad Račas - Daugliakalbys - rašo ir angelskai. Tai čia vat toks examplas: The Baltic Times

Račo Blogas:

Turi tokį vieną - Račo blogas vadinasi. Dar ir external linkas: www.racas.lt

Pasakiškos nuobodybės zanudstva, tiesiog tyčia nesurašytum, kad būtų taip beprotiškai nuobodu. Susideda iš begalinio ir gramatiškai teisingo bumbėjimo ir dūsavimo apie tai, kaip nusivažiavo Lietuvos žurnalistikos ir politikos standartai ir kaip būtų geriau, jei visi būtų tokie, kaip Račas, ir rašytų, kaip Račas. Kiekviena Račo diena - tai nauja proga dėl ko nors pasielvartauti. Račas niekuo nesidžiaugia, nes yra liūdnas, kaip pamirštas koplytstulpis.

Periodiškai pasirodo atsiliepimai-priminimai apie tai, kaip Račas yra Lietuvos sąžinė ir kaip jį reikia gerbti, nes nekeičia savo požiūrių ir yra dėl to praktiškai šventas.

Pažiūrėjus į Račo požiūrius, lengva suprasti, kad kodėl jis jų nekeičia, nes neatrastum žmogaus tiek tupo, kad sutiktų tuos požiūrius paimti iš jo ir mainyti į ką nors vertingą. Kadangi požiūriai yra savo absoliučios banalybės dėka kaip ir nulis, iš kurio padauginus bet ką, išeina irgi nulis, taip ką čia keisi. Kai škatulkoje tuščia, galima ją girti, kad ji nekeičia turinio.

Kraują stingdanti nuobodybė Račo bloge yra sumaišyta su pasimėgavimu savo šventumu ir teisingumu. Jei kas nors drįsta kaip nors mesti šešėlį ant Račo absoliučios moralinės tobulybės, oponentas yra užbubinamas nepailstančiu ir mandagiu Račo aiškinimusi, kas čia norėta pasakyti, paskui visiems baigiasi kantrybė ir oponentas atsiduria komoje, o Račas lieka teisus.

Daugybos lentelę skaityti yra įdomiau (kai kas sako, kad ir naudingiau), nei Račo blogą.

Specialistų nuomone, Račo blogas gali būti naudojamas sunkių psichinių sutrikimų gydymui, nes kognityvinius procesus smegenyse ir žievės sujaudinimą sumažina kelis kartus.

Dalyvavimas Račo bloge yra vienintelė dokumentuota priežastis abejoti, ar nediskutuotinai gudrus Mokytojas Aurelijus iš tiesų yra absoliutus elitas, nes jei būtų absoliutus elitas, tai su Raču šikt į vieną lauką neitų. Matyt, yra kokiais 98% elitas.

Račo dundukai ir blogo Žiurkė

Žr. Dundukai

Žr. Račo blogo žiurkė