Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Arkadijus Vinokuras: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 
Eilutė 1: Eilutė 1:
 
{{Abejotinas}}
 
{{Abejotinas}}
  
'''Arkadijus Vinokuras''' – žymiausias Lietuvos svingeris.
+
'''Arkadijus Vinokuras''' – žymiausias Lietuvos svingeris, o taip pat ir [[socdemas]], nes dalyvavo [[rinkimai į Seimą|rinkimuose į Seimą]], ale nepakliuvo.
  
Žymiausias - užtat, kad nesislapsto – Lietuvos [[svingeriai|svingeris]] yra Premjero Kubiliaus patarėjas žydų turto dalijimo klausimais, politikos apžvalginykas beigi erotikos ekspertas, dar pagarsėjęs, kaip [[pedofilų gynėjai|pedofilų gynėjas]], trijų šalių – Izraelio, Švedijos ir Lietuvos pilietis vienu metu, [[Arkadijus Vinokuras]].
+
Žymiausias - užtat, kad nesislapsto – Lietuvos [[svingeriai|svingeris]] yra Premjero Kubiliaus patarėjas{{faktas}} žydų turto dalijimo klausimais, politikos apžvalginykas beigi erotikos ekspertas, dar pagarsėjęs, kaip [[pedofilų gynėjai|pedofilų gynėjas]], trijų šalių – Izraelio, Švedijos ir Lietuvos pilietis vienu metu, [[Arkadijus Vinokuras]].
  
 
Kadaise anas – kai dar klounišku stiliumi nevaidino politikos apžvalginyko – baisiai mėgdavo  pasakotis  visokiems iliustruotiems žurnalams apie savo [http://www.topix.lt/category/Laisvalaikis/Svingeriai_ndash_erotiscaronka_ar_gascaronlu/ netradicinio sekso patyrimus] <ref>"Svingeriai – erotiška ar gašlu?" Erotikos ekspertas Arkadijus Vinokuras atsako į ieva.lt skaitytojų klausimus</ref>. Buvo, tskant, ''viešasis svingeris''.
 
Kadaise anas – kai dar klounišku stiliumi nevaidino politikos apžvalginyko – baisiai mėgdavo  pasakotis  visokiems iliustruotiems žurnalams apie savo [http://www.topix.lt/category/Laisvalaikis/Svingeriai_ndash_erotiscaronka_ar_gascaronlu/ netradicinio sekso patyrimus] <ref>"Svingeriai – erotiška ar gašlu?" Erotikos ekspertas Arkadijus Vinokuras atsako į ieva.lt skaitytojų klausimus</ref>. Buvo, tskant, ''viešasis svingeris''.
Eilutė 30: Eilutė 30:
  
  
[[Category:Asmenybės]]
+
[[Category:Artistai]]
 +
[[Category:Socdemai]]

Dabartinė 21:40, 27 gruodžio 2012 versija

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Arkadijus Vinokuras – žymiausias Lietuvos svingeris, o taip pat ir socdemas, nes dalyvavo rinkimuose į Seimą, ale nepakliuvo.

Žymiausias - užtat, kad nesislapsto – Lietuvos svingeris yra Premjero Kubiliaus patarėjas[reikalingas šaltinis] žydų turto dalijimo klausimais, politikos apžvalginykas beigi erotikos ekspertas, dar pagarsėjęs, kaip pedofilų gynėjas, trijų šalių – Izraelio, Švedijos ir Lietuvos pilietis vienu metu, Arkadijus Vinokuras.

Kadaise anas – kai dar klounišku stiliumi nevaidino politikos apžvalginyko – baisiai mėgdavo pasakotis visokiems iliustruotiems žurnalams apie savo netradicinio sekso patyrimus [1]. Buvo, tskant, viešasis svingeris.

Ale paskui, kaip patapo Kubilijaus vyr.patarėju žydų klausimais ir Lietryčio homoseksualistinių bei pedofilinių teisių ekspertu, tie ano džiaugsmingi pasakojimai, katrų buvo pilnas internetas, kažinkaip pradėjo aname nebesikartoti?

„Lengviausia užtrenkti namų duris, nueiti į svingerių klubą... Taip, esu visą tai daręs,...[..]. Čia lengviausias kelias.“ - viešasis svingeris ir erotikos ekspertas Arkadijus Vinokuras su malonumu dalina netradicinius seksualinius patarimus

Užtat pilna to Vinokuro postringavimų apie šeimos skatinimo politikos nereikalingumą, apie pedofilų klano nebuvimą, apie Kedžio kaltumą ir Ūso beigi Stankūnaitės nekaltumą ir panašių blevyzgų, katras būva gėda skaityti nemuilinom akim.


Betgi pakanka atsiversti kad ir tokį Posh.lt straipsnį katrame anas gyrėsi beigi didžiavosi savo svingeriavimais – kad suprasti, kas ten per šeimos gyvenimo ekspertas yr.


Taigi, štai ką neperseniausiai rašė tas liūdnai pagarsėjusios Lavastės bendražygis pedofilų gynyboje:

„Lengviausia užtrenkti namų duris, nueiti į svingerių klubą... Taip, esu visą tai daręs,...[..]. Čia lengviausias kelias.“ [2]

O mes taigi manome, jogei lengviausias kelias būtu apspjauti šeriuotą Valatkos plikę, kad susigėdytų pavertęs savo laikraštpalaikį svingeriautojų ir pedofilų gynėjų gūžta, o sunkiausias – padaryti tą patį Premjerui Kubilijui, katras lyg ir konservuotas krikščionius-demokratas bebuvąs?

Tai kodėl anam patarinėja kažinkokie netradicinio sekso propaguotojai su užsienio šalių pasais kišenėse?

Daugiau apie tą netradiciškai kolektyvinį seksą skaityti čia.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. "Svingeriai – erotiška ar gašlu?" Erotikos ekspertas Arkadijus Vinokuras atsako į ieva.lt skaitytojų klausimus
  2. „A.Vinokuro gyvenimas su erotikos prieskoniu“