Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Arūnas Čepulis: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: {{Abejotinas}} Čia kažkoks [[kopypeistas, kuriame Arūnas Čepulis gal ne pats pasakoja, o gal kokie nors kompiuteriniai virusa...)
 
(Jokio skirtumo)

Dabartinė 01:25, 24 sausio 2019 versija

 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Čia kažkoks kopypeistas, kuriame Arūnas Čepulis gal ne pats pasakoja, o gal kokie nors kompiuteriniai virusai už jį čia kalba, nes viskas aiškiai neteisybė, nes nu ne kitaip, pikta valdžia sufabrikavo šitą paveiksliuką.

Arūnas Čepulis - taigi kažkoks politikierius išum Jurbarko, nuo socialdarbiečių... Gal nei nieko nežinotume, jei ne tai, kad kartą ėmė ir Facebook prisišnekėjo tiek, kad dabar jau ir čia Pipedija jį aprašo. Taigi esmė gi, kad pagal Arūną Čepulį, lietuvius trėmė ir naikino ne Stalinas ir visokie sovietai, o patys lietuviai[1].

Čia biškis citatų, kurių atorius matomai Arūnas Čepulis, jei mūsų kažkas neapgavo. Štai Krymas pats sugalvojo ir prisijungė prie Rusijos:

Tikriausiai teko girdėti, kad Kryme buvo referendumas dėl prisijungimo prie Rusijos? Kai domėsitės, pasižiūrėkit, kokie referendumo rezultatai. Tuo pačiu pasidomėkit apie Kosovo atplėšimą nuo Serbijos. Ten nebuvo jokio referendumo. Ten buvo Amerikos subombarduotas Sarajevas. Gal teko girdėt ką subombardavo Rusija "okupuodama Krymą"?

O štai čia - dar geriau - nei Stalinas ką blogo Lietuvai darė, nes patys lietuviai prisidarė, nei dabar gerai - nes irgi visus gaudo, kiša matyt į vagonus gyvulinius ir veža, tik kai nėra kur vežt, tai matyt taip vagonuose ir supūdo:

Kiek žinau, nei Stalinas, nei Berija (beje, jie buvo ne rusai, o gruzinai) nevažiavo į Lietuvą ir netrėmė lietuvių. Lietuvius trėmė lietuviai, kurie prilindo prie tuometinės valdžios, skundė savo kaimynus, gimines, pažįstamus ir nepažįstamus. Tuo pagrindu ir vežė. Kaip manote, dabar yra kitaip? Dabar irgi Lietuvoje gali būti tik viena nuomonė. Visi kiti – tautos priešai. Tik nėra, kur vežt.

Dar čia galim pridėti, kad ir Pipedija yra akivaizdžiai Saugumo sugalvota ir valdoma! Apie tai net abejonės nekyla!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/socdarbieciu-kandidatas-i-jurbarko-taryba-lietuvius-treme-ne-j-stalinas-o-lietuviai-56-1091988