Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Aptarimas:Pagrindinis puslapis: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Atšauktas Negrenas (Aptarimas | įnašas) keitimas (48890 versija))
(Puslapis keičiamas su „PRAGERIAU ZIRGELI IR NAHUY JO REIK PAS KURVAS GALIU IR PESCIAS NUEIT OI LYLYLYIA OI LYLIA PAS KURVAS GALIU IR PESCIAS NUEIT“)
Eilutė 1: Eilutė 1:
Čia [[Stasius]] parašė:
+
PRAGERIAU ZIRGELI IR NAHUY JO REIK
 
+
PAS KURVAS GALIU IR PESCIAS NUEIT
::''Čia apie jus: [http://www.lrt.lt/print.php?strid=5082&id=5321492]'' Interneto gėda.
+
OI LYLYLYIA OI LYLIA
 
+
PAS KURVAS GALIU IR PESCIAS NUEIT
:Ei, [[Stasius|Stasiau]], nu baik jau - kaip mažas vaikas, v pravdu...--[[Naudotojas:Donatas|Donatas]] 16:05, 2009 lapkričio 10 (UTC)
+
::: Tai čia atrodo gal Stasius atsiprašyt čia nori taip negrabiai už savo grasinimus smurtu ir panašiai...--[[Naudotojas:Tararaika|Tararaika]] 18:38, 2009 lapkričio 10 (UTC)
+
 
+
Jo, čia gal kokį warningą {{N-18}} gražų, tematinį reikėtų gal pakabinti,...
+
: pakaks, kad čia aptarime bus :-) kitaip vaizdą sudarkys :-)
+
 
+
Nu jo, bet gal ne šitas banneris, o kokis nor siš konteksto neiškrentantis warningas - a la Pipedija tik pilnamečiams, nes čia buvo teisingai pasakyta, kad [[malalietkės]] čia visokie lankosi, gal
+
 
+
: Pataisiau :-)
+
--Gal jau būtų laikas atnaujint/papildyt pagrindinį puslapį.[[Naudotojas:PostFactum|PostFactum]] 23:57, 2009 liepos 5 (UTC)
+
:: Jo, tikrai laikas, ale kad vis rankos neprieina, kažkokio tai dvasinio įkvėpimo pritrūksta... Vis tikiuosi, kad kas kitas pritaisys, juolab ir straipsnių neblogų yra visokių atsiradę :-) --[[Naudotojas:Tararaika|Tararaika]] 01:07, 2009 liepos 6 (UTC)
+
 
+
Lietuvos Respublikos Baudžiamajame kodekse numatyta baudžiamoji atsakomybė už tokias su viešai neskelbtinos informacijos platinimu susijusias veikas: 1) viešus raginimus smurtu pažeisti Lietuvos Respublikos suverenitetą, 2) Valstybės paslapties atskleidimą, 3) Valstybės paslapties praradimą, 5) mažamečio asmens tvirkinimo veiksmus, 6) tikrovės neatitinkančios informacijos apie kitą žmogų, galinčios paniekinti ar pažeminti tą asmenį arba pakirsti pasitikėjimą juo skleidimą,  7) įžeidimą,  8) neteisėtą informacijos apie asmens privatų gyvenimą atskleidimą ar panaudojimą, 9) kurstymą prieš bet kokios tautos, rasės, etninę, religinę ar kitokią žmonių grupę, 10) lenkimą vartoti narkotines ar psichotropines medžiagas, 11) pornografinio turinio produkcijos gaminimą, platinimą, viešą demonstravimą. Atsakomybė už šių veikų atlikimą, priklausomai nuo nusikaltimo ar nusižengimo pobūdžio svyruoja nuo baudos iki laisvės atėmimo.
+
 
+
:Labai naudinga informacija, kuria išties vadovaujasi, kiekvienas Pipedijos redagtorius, idantinai nebūtų pažeistos anei niekeno teisės! Primenu tik tai, kad asmens teisių įstatymas gina teises su išlyga, kad tai nėra viešas asmuo, vykdantis visuomeninę ar politinę veiklą: pastaruoju atveju apribojimai yra kiti. --[[Naudotojas:Tararaika|Tararaika]] 11:36, 2009 spalio 28 (UTC)
+
:: Palyginkite Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodo straipsnio punktą "<i>'''6)tikrovės neatitinkančios''' informacijos apie kitą žmogų, '''galinčios paniekinti ar pažeminti tą asmenį''' arba pakirsti pasitikėjimą juo skleidimą</i>" su Pipedijos aprašyme esančiais žodžiais "<i>Kadangi viskas paremta prasimanymais ir yra nuolatos keičiama, tobulinama ir papildoma, tai ir atsakomingumo čia jokio negali būti, nes viskas čia - [[briedas]]. Jei aptiksite kokią nors informaciją, kuri pasirodys tikra ir autentiška, tai žinokit,kad ten irgi biredas, gandai, paskalos, '''netiesa''', siekainti sukurti objeketyvumo iliuziją ir suklaidinti skaitytoją</i>". Dabar pridėkite dar {{Template:PipedijaBlet}}
+
: - Pipedijos perspėjimą, kuris reiškia, kad Pipedijoje esanti informacija turi didelį potencialą '''paniekinti ar pažeminti''' aprašomus asmenis, ir turite pavojingą situacija! - Anonimas
+
 
+
::: Jūs čia norit sveiku protu įrodyti, kad nesveikos beprotybės paistalai atitinka sveiko proto kriterijus? Tai reiškia, kad jūs norite įrodyti, kad Pipedijoje rašoma tiesa ir todėl ji yra netiesa? Tai čia jūs patsai save supratote? --[[Naudotojas:Tararaika|Tararaika]] 10:49, 2010 sausio 7 (UTC)
+
 
+
::: Brangus Anonime, Pipedija atvira visiems - taisykite j1 ir gerinkite, jei manote, kad informacija joje turėtų būti pagerinta! Nes viską čia gali taisyti kiekvienas norintis, idantinai tautosakos būtų daugiau! Taip pat primenam jums, kad Pipedijoje šmeižto nėra, nes nėra ir informacijos, o tik atvirkščiai, įskaitant ir melagingą jūsų pateiktą įspėjimo lentelę! --[[Naudotojas:Makštutis|Makštutis]] 16:29, 2010 sausio 7 (UTC)
+
 
+
"
+
== INTRO ==
+
Siūlau keisti "ir pasidalink savo žiniomis su pasauliu!"->"ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!".--[[Naudotojas:BlastedMind|BlastedMind]] 20:24, 2009 lapkričio 14 (UTC)
+
: Jau :-)  --[[Naudotojas:Tararaika|Tararaika]] 20:33, 2009 lapkričio 14 (UTC)
+
 
+
== Dienos įvykiai ==
+
 
+
Ten tie dienos įvykiai, pagrindiniam, jie vis raudonuoja ir raudonuoja, vėlgi kažkaip tai negražu. Kol neatsiras tiek daug Pipedibilų, kad galėtume rašyti vis naujus kiekvieną dieną, tai siūlau dėžutę keisti į ką nors kitą. Arba išvis trinti. [[Naudotojas:Lookmanas|Lookmanas]] 20:01, 2009 gruodžio 27 (UTC)
+
 
+
: Jie greitai apstos raudonuoti taip, nes greitai metai apsisuks - vat tada ir bus cirkas, kai pernykščius ims rodyti, kartais šviežiais papildytus :-) O kol kas aišku, kas netingi ir naujienas seka - tai po truputį pildo... --[[Naudotojas:Makštutis|Makštutis]] 20:33, 2009 gruodžio 27 (UTC)
+
 
+
== Lietuviškos kultūros atspindys? ==
+
 
+
Keista ta jūsų lietuviška kultūra. Kaip beždžionės šaiposi ir juokiasi iš kitų. Man kažkaip matant tai visai nekyla juokas. Juokiasi iš tokių dalykų greičiausiai tie, kurie nebemato pasaulio aplink, o tik vodkos butelį. Na ir juokitės, - tuoj išskyrus padugnes niekas nebenorės gyventi Lietuvoje... Nesvarbu, ar tai skirta suaugusiems ar ne, negerbčiau tokio suaugusio, kuriam tai juokinga.
+
 
+
: Mes neabejojame, kad Pipedija - tai pasišlykštėtina internetų šikna, bet norm pataisyti jūsų rašybą - ne beždžionė, o [[bezdžionė]], taip pat norim pasakyti, kad mumeis [[humoras]] neduotas, o tik [[nejuokinga]], gi [[padugnės]] dar neaprašytos - o tai jau jūsų sprendimas, ar pagerinti Pipediją, ar palikti ją [[degeneracija|degeneratų]] lizdu!
+
 
+
:Aj koks [[Stasius|stasiškas]] leitmotyvas, būktai nuo kažkokios supistos [[Pipedija|Pipedijos]] egzistencijos priklauso mūsų Tautos gerovė ir išlikimas. Koks sureikšminimas, tik neaišku ar savęs ar šio interneto.
+
 
+
-----------------------------
+
 
+
Pipedijai dar toli iki bjaurumo, bent interneto normom. Mažai lietuvių yra matę interneto dugną - pačius šlykščiausius įsivaizduojamus paveiksliukus ir video nuo kurių vaikai verkia... Taigi, Patarčiau neatidarinėti JPG failu iš 4chan su winRARu...
+
 
+
== Pipedija uždaroma ar čia tik blevyzgos? ==
+
 
+
Čia ne prie ko, bet Feisbuke beigi čia sklinda gandai jog šytasna Pipedija bus uždaryta. Čia blevyzgos ar gryna tiesa? [[Naudotojas:Pipinautas|Pipinautas]] 14:22, 2010 vasario 26 (UTC)
+
 
+
: Manau, kad tai kažkieno pokštas, gali būti, kad kokie nors fašistėliai galvas kelia... --[[Naudotojas:Liapsusas|Liapsusas]] 05:28, 2010 vasario 27 (UTC)
+
 
+
== Enciklopedija ==
+
 
+
Pagrindiniam puslapy tekste žodį pseudopodija (vietoj enciklopedijos) galima apskliausti.
+
http://pipedija.laikas.lt/index.php/Pseudopodija , teslamesla
+
 
+
== PIPEDIJA GRĮŽO! ==
+
 
+
valio [[Naudotojas:Lookmanas|Lookmanas]] 12:25, 2010 liepos 1 (BST)
+
 
+
== Broliai, šaunuoliai, viskas normaliai! ==
+
 
+
Šalom, bendraminčiai taigigi. Vot esu perskaitęs nemažai va visokiausio pipediško šlamšto šlamštelio mieliausiojo, ir manau aš ašasai, kad va vat galiu prisidėti vat. Turiu daug ką pasakyti padaryti, tik nežinau, kur straipsnį naują man sukurti. Tai kur naują kliedesį man sukurti? Dzyvų dzyvai.
+
 
+
: Tataigi, kurti belenką savo nuožiūra tik, nesgi kiekvienas savaip gi iš proto kraustosi. Norsgi dar yra geidžiamiausiųjų sąrašas anoks, bet jis gi ne toks jau įdomus, kaip savi gliukai, kuriais vadovautis smagiausia - http://www.pipedija.com/index.php/Specialus:Trok%C5%A1tamiausi_puslapiai
+
 
+
Čia vėl aš. Jūs tik pažiurėkit - http://www.pipedija.com/index.php/Justas_Mikalauskas visą pusdienį rašiau maliau, o idantinai šitą vą http://www.pipedija.com/index.php/Originalas straipsnį netyčiom kaip tyčia parašęs savąjį radau.. Rūpūs miltai, miltai sviestuoti. Ką dabar darysit? Viską ištrinsit?
+
 
+
 
+
==dėl spamo==
+
'''UBAGAS ADMINAS BLOKUOJI SPAMERIŲ IP''' http://sblam.com/blacklist.txt<br/>
+
kažkas spamina su XRumer programa
+

07:28, 1 birželio 2018 versija

PRAGERIAU ZIRGELI IR NAHUY JO REIK PAS KURVAS GALIU IR PESCIAS NUEIT OI LYLYLYIA OI LYLIA PAS KURVAS GALIU IR PESCIAS NUEIT