Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Aptarimas:Erepublik: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
S
Eilutė 10: Eilutė 10:
  
 
[[Naudotojas:Aš|Aš]] tai sakyčiau kad šitas straipsnis yr nejuokingas kaip ir priklauso reklamai. Todėl kaip minimum netinka į savaitės straipsnius o greičiausiai netinka net ir į mėnesio ar metų ar dar didesnių laiko vienetų straipsnius. Perkelkit jį į reklamos puslapį ir baigtas kriukis.
 
[[Naudotojas:Aš|Aš]] tai sakyčiau kad šitas straipsnis yr nejuokingas kaip ir priklauso reklamai. Todėl kaip minimum netinka į savaitės straipsnius o greičiausiai netinka net ir į mėnesio ar metų ar dar didesnių laiko vienetų straipsnius. Perkelkit jį į reklamos puslapį ir baigtas kriukis.
 +
 +
Tai va sukūriau [[Šablonas:Reklama|tokį šabloną]] beveik specialiai šiam straipsniui, kelti kažkur nekyla ranka bet va Reklamos kategorijai priskyriau [[Naudotojas:Lookmanas|Lookmanas]] 06:53, 2010 balandžio 6 (UTC)

09:53, 6 balandžio 2010 versija

Kodėl išėmėte iš savaitės straipsnio? Kiek savaičių jau stovi esamas savaitės straipsnis? O gi šitas ir ilgesnis ir naudos kažkokios duoda. Beje patys leidžiate reklamuotis. 20:58, 2010 balandžio 4 (UTC)~

Aš gi išmečiau. O reklamuotis tai duoda gi reklamos puslapyje, na, gal dar jei straipsnis įdomus - tai pačiame straipsnyje, o šiaip tai man atrodo, tai jau primena kažkokį spamą, kai refererių linkai dedami kur papuola. Tad aš manau, kad jau geriau senas straipsnis, nei refereriai ant Pipedijos veido. --Balalaikų draugė 00:29, 2010 balandžio 5 (UTC)

Atsiprašau už reffer linkus, tiesiog norėjau paskaičiuoti kiek žaidėjo prisijungs per čia. Beje ne kur papuola, o tik du. Man tai neprimena spamo. Vėliau praplėsiu patį straipsnį ir vėl padarysiu savaitės. Jei prieštaraujate rašykite. Varnėnas2 11:45, 2010 balandžio 5 (UTC) Varnėnas

Aš tai neprieštarauju, jei ten prasmė pipedinė atsirastų, klausimas, ar kiti neprieštarauja :D O būtų gerai, jei tame Erepublic atsirastų kažkokia Pipedijos atstovybė, tai tada jau dėl refererių niekas negalėtų prieštaraut, nes būtų kaip sakant Pipedijos filialas :D Buvo kažkur gi Brute filialas panašus --Balalaikų draugė 12:08, 2010 balandžio 5 (UTC)

Galima įkurti politinę partiją pavadinimu Pipedija ir jūsų logo uždėti, buvo linkomanijos partija vienu metu. :D Bet aš atsisakau būti tokios partijos įkūrėjas ir prezidentas :D Gal iš jūsų kas nori? Išviso labai mažai čia informacijos, kas ir kiek yra pipedijops adminų/aktyvistų vistiek susisiekiate vienas su kitu, ne anonimiškai kuriate redaguojate straipsnius. Varnėnas2 12:13, 2010 balandžio 5 (UTC)

tai sakyčiau kad šitas straipsnis yr nejuokingas kaip ir priklauso reklamai. Todėl kaip minimum netinka į savaitės straipsnius o greičiausiai netinka net ir į mėnesio ar metų ar dar didesnių laiko vienetų straipsnius. Perkelkit jį į reklamos puslapį ir baigtas kriukis.

Tai va sukūriau tokį šabloną beveik specialiai šiam straipsniui, kelti kažkur nekyla ranka bet va Reklamos kategorijai priskyriau Lookmanas 06:53, 2010 balandžio 6 (UTC)