Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Antisemitizmas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
13:45, 15 rugsėjo 2009 versija naudotojo Vyr.redaktorius (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Antisemitizmas - bet kokie nežydų (goju) veiksmai, nuomonės ar pasisakymai - nepriklausomai nuo jų legalumo, padorumo ir teisingumo, kurie sukelia žydų tautybės asmenims nemalonius jausmus, ar nepasitenkinimą, kliudo jiems siekti nusibrėžtų tikslų.

Antisemitas - nežydų tautybės asmuo (gojus), kurio veiksmai, nuomonė ar pasisakymai - nepriklausomai nuo jų legalumo, padorumo ir teisingumo, sukėlė žydų tautybės asmenims nemalonius jausmus, ar nepasitenkinimą, kliudo jiems siekti nusibrėžtų tikslų.


Lakoniškas antisemito apibrėžimas

                     "Antisemitas yra žmogus, kurio neapkenčia žydai"


Antisemitizmas, kaip diskriminuojanti žymė

Dažniausiai antisemitui ant kaktos klijuojama virtuali etiketė, reiškianti, kad būtina jį kolektyviai žeminti, tyčiotis, gėdinti bei smerkti. Visi pseudointelektualai ir net kai kurie dibilai baisiausiai bijo to lipduko ir pagatavi užpakalin bilekam sulįsti, kad tik jo jiems neprilipdytu.

Lipduką turi teisę prilipdyti visi žydai ir jiems padedantys šabesgojai-pseudointelektualai pagal savo vidinės hierarchijos rangą.

Šabesgojaus prilipintą lipduką nuo antisemito kaktos gali nuimti bet kuris žydas, prilipintą žydo - tik aukštesnio rango jo bendratautietis.