Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Andrius Vyšniauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
19:27, 6 gegužės 2016 versija naudotojo Balalaikų draugė (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Andrius Vyšniauskas

Andrius Vyšniauskas - Tai čia tas pats konservatorius, kuris Sasha Son(g)Ižgama išvadino, o paskuj dėl to iš partijos atsistatydino, nes Martynas Tyla visokiais teismais prigrasino.

Šiaip visai nekuklus rymo katalikas dedasi, savo internetą tokį radikalistinį apie Tautą ir Tėvynę turi. Kai pasirodė skandaliukai su tuo Sasha Son(g), tai ano nuotraukai iškart visuose portaluose atsirado (ypač Delfi), tai komentatoriai taip ant Andriaus Vyšniausko vienbalsiai varė: "Nusiskusk barzdą, ožy!" Nu, atrodo, kad ožio barzda - skiriamasis konservatorių bruožas, nes ir Tėtušį Landzbergį šitaip pašiepdavo nepraustaburniai...

Dar Andrius Vyšniauskas buvo kažkoks Andriaus Kubiliaus patarėjas, kai šis buvo ministras pirmininkas, bet gal čia ir gandai tiktai, o ne teisybė kažkokia.
Andrius Vyšniauskas
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesyla