Last modified on 28 birželio 2010, at 13:15

Andrius Užkalnis. „Anglija: apie tuos žmones ir jų šalį": Skirtumas tarp puslapio versijų

(Atšaukti 86.100.107.136 (Aptarimas | įnašas) versiją 18225)
(Užkalnio knyga - nemokamai)
 
(5 intermediate revisions by 3 users not shown)
Eilutė 1: Eilutė 1:
 +
{{Vandalai}}
 +
 
[[Andrius Užkalnis]] melagingai tvirtino esą rašė šią knygą penkiolika metų ir ji yra iškentėta. Iš tikrųjų jis vargais negalais pririnko internete [[belenkas|belenko]] ir [[štai jums ir prašom]].
 
[[Andrius Užkalnis]] melagingai tvirtino esą rašė šią knygą penkiolika metų ir ji yra iškentėta. Iš tikrųjų jis vargais negalais pririnko internete [[belenkas|belenko]] ir [[štai jums ir prašom]].
  
Eilutė 34: Eilutė 36:
  
 
== Užkalnio knyga - nemokamai ==
 
== Užkalnio knyga - nemokamai ==
Tai čia kaip visada [[Pipedija]] kovoja su [[Užkalnis|Užkalnio]] vertelgiškumu ir duoda knygą parsisiųsti nemokamai - http://rapidshare.com/files/318428857/andrius_uzkalnis_anglija_apie_tuos_zmones_ir_ju_sali.pdf
+
Tai čia kaip visada [[Pipedija]] kovoja su [[Užkalnis|Užkalnio]] vertelgiškumu ir duoda knygą parsisiųsti nemokamai (jei mokate skaityti kinietiškai)- http://rapidshare.com/files/318428857/andrius_uzkalnis_anglija_apie_tuos_zmones_ir_ju_sali.pdf
  
 
{{References}}
 
{{References}}
  
 
[[Category:Knygos]]
 
[[Category:Knygos]]

Dabartinė 13:15, 28 birželio 2010 versija

 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Andrius Užkalnis melagingai tvirtino esą rašė šią knygą penkiolika metų ir ji yra iškentėta. Iš tikrųjų jis vargais negalais pririnko internete belenko ir štai jums ir prašom.


Atsiliepimai apie Andriaus Užkalnio knygą

Ieškokite lentynose, stiklo taros supirktuvėse ir prekybos kioskuose!


Pristatymai, pasirašymai, susitikimai su skaitytojais

Plačiai buvo paskleistas gandas, kad Užkalnio knygų pristatymo metu koncertuos Minedas, Zvonkė ir kiti popso atlikėjai, taipogi bus vulgarūs šou ir azartiniai žaidimai (įėjimas nuo 18 m.). Tačiau nieko panašau neįvyko nes bilietų parduoti nepavyko, o atėjo tik Andriaus sesuo Beata Nicholson, rabinato atsiųstas Ričardas Savukynas ir tie atėjo tik iš gailesčio.

Bet knyga buvo išplatinta tinklinio marketingo būdu ir piniginės nenukentėjo.

Mus pasiekė nepatvirtinta informacija VLKK jau paskelbė kad knyga nėra rekomenduojama skaitymui nes "skleidžia žalingas, tendencingas ir nepagarbias valstybės institucijoms mintis, kiršina skaitytojus, juodina mūsų praeitį ir sėja sėklas nepaklusnumui prieš valdžią ir institucijas" ir rekomendavo kad Kalbos Komendatūra keltų bylą autoriui ir leidyklai.

Raskrutkė:

  • Užkalnis valandą laiko savo knygą pristatinėjo per radiją ir nesugebėjo atsakyti nė į dešimtadalį klausimų. Daugiausia dėl to kad buvo neblaivus ir vis kartojo "aš jum dabar geriau tokį prikolą papasakosiu" ir pradėjo žagsėti.
  • Knygą recenzavo interneto ervdėje iškilus specialistas Maumaz ir nemažai atskleidė teisybės dėl ko tos knygos tikri lietuviai nė į rankas neims (štai ką pasakoja Kremliaus Живой журнал, versija lietuviškai[2]).

Knyga yra kenkėjiška, ten sakoma kad lietuviai gautų respektą jei būtų panašesni į rusus, ir dar ten sakoma, kad žydai lietuvius išmokino krepšinį mėtyti savo pramogai, kad galėtų žiūrėti ir juoktis, gefilte žuvimi užsikąsdami tribūnose, ir kad Kauno Sporto Halę pastatė ant senojo pagonių aukuro.

Dar Užkalnis giriasi knygoje kad gyvena kaip bajoras ir vargo nemato ir skatina kitus atvažiuoti ir cigarus rūkyti su juo, sako, galėsim kartu niekinti visus pasilikusius.

Tokios knygos nei rekomenduoti, nei laiminti negalim, tik siūlom pirkti ir sudegyt kad būtų tam Užkalniui pamoka.

Leidėjas - Baltos lankos


Užkalnio knyga - nemokamai

Tai čia kaip visada Pipedija kovoja su Užkalnio vertelgiškumu ir duoda knygą parsisiųsti nemokamai (jei mokate skaityti kinietiškai)- http://rapidshare.com/files/318428857/andrius_uzkalnis_anglija_apie_tuos_zmones_ir_ju_sali.pdf


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.