Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Andrius Lobotomovas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: '''Andrius Lobotomovas''' - taigi toksai personažas, nieko bendro neturi su kitais visokiais, kurie iš realybės. Štai kartą koksai tai Romas Sadauskas-Kvietkevičius ėm...)
 
 
Eilutė 1: Eilutė 1:
'''Andrius Lobotomovas''' - taigi toksai personažas, nieko bendro neturi su kitais visokiais, kurie iš realybės. Štai kartą koksai tai [[Romas Sadauskas-Kvietkevičius]] ėmė ir ištarė tą pavardę, sakydamas, kad į [[geltonosios liemenės|geltonųjų liemenių]] mitingą susirinko tik vienas Lobotomovas, tai kažkurie kiti žmonės nutarė, kad čia turėtąs omeny koksai tai [[Andrius Lobovas]].
+
'''Andrius Lobotomovas''', dažniausiai minimas kaip tiesiog '''Lobotomovas''' be jokio vardo - taigi toksai [[personažas]], nieko bendro neturi su kitais visokiais, kurie iš realybės. Štai kartą koksai tai [[Romas Sadauskas-Kvietkevičius]] ėmė ir ištarė tą pavardę, sakydamas, kad į [[geltonosios liemenės|geltonųjų liemenių]] mitingą susirinko tik vienas Lobotomovas, tai kažkurie kiti žmonės nutarė, kad čia turėtąs omeny koksai tai [[Andrius Lobovas]].
  
 
Pipedija čia autoritetingai pareiškia, kad Andrius Lobotomovas ir Andrius Lobovas nieko bendro tarpusavyje neturi.
 
Pipedija čia autoritetingai pareiškia, kad Andrius Lobotomovas ir Andrius Lobovas nieko bendro tarpusavyje neturi.
  
Dar mes nujaučiame, kad galimai Lobotomovo pavardė gali būti panaši į [[lobotomija|lobotomiją]] tiktai savo sąskambiu, bet ne pasekmėmis, nesvarbu, ką beteigtų visokie ten ultradešinieji neaiškūs.
+
Dar daug kas sako, kad yra labai aiški riba tarp [[personažai|personažų]] ir [[tipažai|tipažų]], tačiau šiuo atveju tos ribos mes nematome, nes ir [[daugiskaita]], ir [[vienaskaita]] kalbant, visi tie lobotomovai kažkokie vienodi: [[intelektas|intelektu]] ne tik nepasižymi, bet dar ir rodo kažkokį neigiamą polinkį. Gal dėl to čia ir pavadinimas - nuo tokio žodžio, kaip [[lobotomija]]. Gi kita vertus, gal čia lobotomija ir niekuo dėta, nes kai kurie žmonės tokius sutrikimus turi nuo pat gimimo, taip kad gal čia kokia nors [[ankstyvoji demencija]], o gal ir šiaip [[silpnaprotystė]].
 +
 
 +
Dar mes nujaučiame, kad galimai Lobotomovo pavardė gali būti panaši į [[lobotomija|lobotomiją]] tiktai savo sąskambiu, bet ne pasekmėmis, nesvarbu, ką beteigtų visokie ten [[ultradešinieji]] ar tai [[ultrakairieji]] neaiškūs. Nes gi žinia - viskas yra [[propaganda]]!
  
  
 
[[Category:Personažai]]
 
[[Category:Personažai]]

Dabartinė 17:21, 26 gegužės 2020 versija

Andrius Lobotomovas, dažniausiai minimas kaip tiesiog Lobotomovas be jokio vardo - taigi toksai personažas, nieko bendro neturi su kitais visokiais, kurie iš realybės. Štai kartą koksai tai Romas Sadauskas-Kvietkevičius ėmė ir ištarė tą pavardę, sakydamas, kad į geltonųjų liemenių mitingą susirinko tik vienas Lobotomovas, tai kažkurie kiti žmonės nutarė, kad čia turėtąs omeny koksai tai Andrius Lobovas.

Pipedija čia autoritetingai pareiškia, kad Andrius Lobotomovas ir Andrius Lobovas nieko bendro tarpusavyje neturi.

Dar daug kas sako, kad yra labai aiški riba tarp personažų ir tipažų, tačiau šiuo atveju tos ribos mes nematome, nes ir daugiskaita, ir vienaskaita kalbant, visi tie lobotomovai kažkokie vienodi: intelektu ne tik nepasižymi, bet dar ir rodo kažkokį neigiamą polinkį. Gal dėl to čia ir pavadinimas - nuo tokio žodžio, kaip lobotomija. Gi kita vertus, gal čia lobotomija ir niekuo dėta, nes kai kurie žmonės tokius sutrikimus turi nuo pat gimimo, taip kad gal čia kokia nors ankstyvoji demencija, o gal ir šiaip silpnaprotystė.

Dar mes nujaučiame, kad galimai Lobotomovo pavardė gali būti panaši į lobotomiją tiktai savo sąskambiu, bet ne pasekmėmis, nesvarbu, ką beteigtų visokie ten ultradešinieji ar tai ultrakairieji neaiškūs. Nes gi žinia - viskas yra propaganda!