Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Andrius Ūsas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Tai vat tokia nuotrauka dabar klaidžioja po internetus visokius, pilnas gūglas, kai parašai, tai čia visuomenės nuomonė matomai stipri...

Andrius Ūsas - taigi pagarsėjęs politikas, vienas iš pilietininkų partijos vadų buvo, pakol jo pedofilijos skandalas nepakirto. Tai ir buvo išspirtas iš partijos lauk, o pats dar žiniasklaidai spėjo pasiskųsti, esą čia jo sprendimas išeiti, nes matgi partija jo nepalaiko!

Tai dažnas čia jau ir nesigilintų, nes oficialūs prokuratūros kaltinimai mesti: Andrius Ūsas yra įtariamasis Drąsiaus Kedžio byloje! Taigi, faktų nepaneigsi, jei Lietuvos teisėsauga pagaliau pradės dirbti savo darbą, o ne stoguoti savekus, tai ši persona atsidurs, kur jai ir skirta. Nevolios savo sysalo daugiau. O Drąsiaus Kedžio motina dar žiniasklaidai teigė, kad manomai su Andriumi Ūsu galįs būti susijęs ir pagarsėjęs Petras Gražulis, katrasai vis vaizduoja kovotoją už dorovę...