Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Andrė Gigantas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
02:24, 15 kovo 2021 versija, sukurta Pikachu (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: Vaizdas:Andre_the_giant_alaus_bare.jpg|500px|thumb|right|Čia tiesiog štai tokia buitinė nuotraukėlė, kur Andre the Giant flirtuoja su barmene, bet barmenei nelabai jauku,...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Čia tiesiog štai tokia buitinė nuotraukėlė, kur Andre the Giant flirtuoja su barmene, bet barmenei nelabai jauku, nes nelabai jinai šypsosi.

André the Giant arba lietuviškiau - Andrė Gigantas - anais senais laikais, kuriuos prisimena netgi ne kiekvienas būmeris, buvo toksai kovotojas, kuris laimėdavo visokiose kovose. Kai kurie sako, kad Andre the Giant buvo kiečiausias iš visų, netgi smarkiai ir visiškai kietesnis, negu Muhammad Ali, bet štai įrodyti tą dabar sunku. Bet tiems, kas daugiau aiškinosi, abejonių kaip ir nekyla.

Čia aišku, liūdna, bet jau seniai šis garsus kovotojas miręs, dar gal 1993, tai dabar daugelio jau užmirštas ir atsimenamas kartais tik dėl neįtikėtinai keistų nuotraukų. Tas nuotraukas pamatęs, niekas neturi abejonių, kodėl Andre the Giant buvo vadinamas kaip Andrė Gigantas.


Lyginant su kitais įprastais to meto imtyininkais, Andre Gigantas buvo realiai gigantiškas

Andre the Giant - kiečiausias pasaulio kovotojas

Nors kiti gi sako, kad Andre the Giant buvo nors mažiau meistriškas, bet vien dėl nesuvokiamos galios daugeriopai kietesnis, nei Antonio Inoki, o pastarasis kadaise, 1976 metais, nesugebėjo laimėti prieš Muhhamad Ali, o gavo lygiasias tik dėl to, kad tasai Muhammad Ali, bijodamas, kad bus staigiai sudorotas per imtynes ar kojų spyriais, apribojo galimybes kautis iki beveik nieko. Tai tada Antonio Inoki, atsigulęs ant nugaros, spardė kojomis tą Muhammad Ali, kuris prasileido cielus 107 spyrius per kojas, bet kadangi tie smūgiai nebuvo skaičiuojami, tai galų gale gavosi lygiosios.

Tais pačiais 1976 metais buvo surengtos nerežisuotos varžybos tarp Andre the Giant ir pasaulio bokso sunkiojo svorio vicečempiono Chuck Wepner, kuris buvo antras po Muhammad Ali. Tai visa kova baigėsi labai greitai, nes Andre the Giant tiesiog tą boksininką sugriebė, pakėlė ir sviedė lauk iš ringo taip, kad tas iškrito į žiūrovų salę ir susikūlė. Štai taip visa kova ir užsibaigė.

Taigi, kai kas nors istoriškai bando vertinti, koksai tasai Andrė Gigantas būtų, lyginant su kitais kovotojais, tai vertinimas yra vienareikšmis - Andrė Gigantas priklausytų atskirai, gigantų kategorijai, kur būtų vienas. Tiesiog iš principo jokių varžovų, kurie bent minimaliai galėtų su juo varžytis, Andrė Gigantas neturėjo ir panašu, kad varžytis galinčių nebuvo nei iki jo, nei po jo.


Visai gana tipiškas vaizdas - Andrė Gigantas skrenda lėktuve, užimdamas gana nemažai vietos.

Andre the Giant - realus gigantas

Oficialiai tai Andre the Giant pase buvo įrašytas kaip André René Roussimoff, ir buvo prancūzas. Kadangi paauglystėje gavo kažkokį liaukų sutrikimą, tai apsirgo akromegalija - tokia liga, kur išsiskiria perteklius augimo hormono. Rezultate užaugo 224cm ūgio ir 236cm svorio, ir dar su storais kaulais ir labai didele galva, kas reiškė, kad tiesiog dėl didžiulės galvos masės praktiškai nejaučiantis jokių smūgių.

Kadangi jokiems kovotojams jis nepalikdavo visiškai jokių šansų, tai didelės karjeros Andre the Giant sporte nepadarė - gavo kokį kartą ar porą kažkokius pasaulio čempiono titulus profesionalų imtynėse, bet absoliučia dauguma atvejų visi kiti kovotojai paprasčiausiai nesutikdavo su juo kovoti, nes šansų laimėti nebuvo niekam. Nes tiesiog neįmanoma laimėti prieš tokį gigantišką raumenų ir kaulų kalną, kuris netgi sunkiausvorių boksininkų kumščių smūgius jaučia panašiai, kaip kokio vaiko patapšnojimus.

Taigi, gavosi kaip ir tam tikras apribojimas, trukdantis sportininkui pagarsėti. Kitą gi vertus, Andrė Gigantas dėl savo gigantizmo pakliuvo į daugybę visokių kino filmų, kur vaidindavo tiesiog kokį nors nenugalimos galios gigantą. Žiūrovams, vos pamačius Andrė Giganto gabaritus, abejonių apie jo galią nekildavo jokių.

Čia ne alaus skardinė maža, čia ranka didelė, o alaus skardinė normali. O ranka - kaip jau supratote - tai Andre the Giant ranka.

Andrė Gigantas ir alaus gėrimo rekordas

Andre the Giant labai pagarsėjo dar tuo, kad pastatė pasaulinį alaus gėrimo rekordą: 1976 metais kažkur Pensilvanijoje, per 6 valandas išgėrė 119 trečiukų (0,33 litro bokalų). Kitaip tariant, per 6 valandas išgėrė 39 litrus arba 4 didelius kibirus alaus.

Kaip pasakoja legenda, realiai tai nebuvo pats didžiausias jo išgertas alaus kiekis, nes didžiausias buvo virš 150 skardinių. Tik tiek, kad kitais atvejais nebuvo dokumentuojančių ir pagal visas taisykles surenkančių įrodymus liudininkų, tai oficalus rekordas liko 119 skardinės.

Bet ir toksai 119 alaus skardinių rekordas yra nesumuštas iki šiol, nors nuo to laiko praėjo jau 40 metų. Ir aišku, tai natūralu, nes viena alaus skardinė Andrė Gigantui buvo maždaut tas pats, kas vienas mažas stikliukas alaus paprastam žmogui.