Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Algirdas Kumža

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
00:45, 14 vasario 2010 versija naudotojo Tararaika (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Algirdas Kumža

Algirdas Kumža - buvęs seimūnas, o ir signataras, 2006 tapo ambasadorium Ukrainoje, sietas su valstybininkais ir kažkur įtarimų buvę, kad išsiųstas esą tam, kad paslėpt, matgi visi valstybininkai URM gaunantys užuovėjas visokias.

Sovietmečiu šisai teisininkas buvo žinomas komsomolo ir kompartijos veikėjas:

O jau paskui pasidarė visoksai deputatas, paskui Lietryčio vyr. redaktoriaus pavaduotojas, o paskui ir diplomatas ir taip toliau. O 2006, kai prasidėjo visokie skandalai dėl valstybininkų, tai ir pakliuvo į Ukrainą, kur labai smarkiai reiškėsi visaip. O 2009 atšauktas, tai dabar neaišku, kuo užsiima.

Tai čia aišku, kur tik kas, tai ir gandai visokie.