Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Algimantas Matulevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
01:06, 24 sausio 2012 versija naudotojo PostFactum (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Algimantas Matulevičius atskleidžia sąmokslus ir ryžtingai reklamuoja savo knygą
Apskritai čia visiškai nėra jokio aiškumo: du broliai - du prezidentai. Vienas - publicistas, kitas - kgbistas (neįvykęs būktai, nes taip ir nesuprato, kad jį iš pradžių bandė verbuoti, bet vėliau - paprasčiausiai apėjo).
Kad jau pateko į Pipediją, tai čia jam ir vieta!

Reikia pabrėžti, kad Algimantas Matulevičius buvo prisikasęs (ir net suskaičiavo!), kad 12 VZD pažymų atskleidžia verslo ir politikos sąsajas, tai - absoliutus briedas! Minimas skandale su Arvydo Pociaus ir Vytauto Pociūno pavardėmis.


Išrinktasis

Algimantas Matulevičius - buvęs Seimo ir Vyriausybės narys, politinis perbėgėlis. Balotiruojasi visuose rinkimuose ir meluoja rinkėjams. Pagautas įkvėpimo, šoka ant balto arklio (Už Matulevičių) ir būna palaikomas tam tikros grupelės pakalikų. Vienu metu net buvo Pilietinės demokratijos partijos pirminyku, išrinktu po to kai josios guru Viktoras Muntianas kyšiuose susipainiojo, bet vat kai dabar reikėjo tai patvirtinti arba paneigti tai paaiškėjo kad tokia partija net internetų savų neturi, tai gal ir nudvėso jau galutinai. Šiuo metu ponas Algimantas yra sukūręs anokį Tautos ateities forumą, katrasai kurpia planus planelius kaip tuoj čia referendumais ir Seimo rinkimais bei kitomis tvarkos darymo priemonėmis padarys tvarką visišką, beigi feisbūke spam'ina.

Šiaip visokios citatos iš internetų prirankiotos apie Valdą Adamkų

  • Matulevičiau, жырна kiaule, kablelius dėk, marginale beraštis.