Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Algimantas Žiukas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
16:09, 27 spalio 2010 versija naudotojo Fandorina (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Algimantas Žiukas - Molėtų rajono meras nuo konservų. Vargšelį užsipuolė visokie FNTT ir apšaukė, kad šis su savo pačia beveik limoną litų pasisavino[1]. Užsidirbo jisai šituos pinigėlis savo kruvinu darbu. Pats su žmonele kasė melioracijos griovius, dalgiu šienavo griovius, o tai labai sudėtingas ir daug visokiausių fizinių, moralinių, protinių pastangų reikalaujantis darbas, todėl tokia ir sąmata didelė. Taigi meras šienavo, o ne koksai tai runkelis.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.lrytas.lt/-12881708521286582726-mol%C4%97t%C5%B3-rajono-meras-a-%C5%BEiukas-ir-jo-%C5%BEmona-kaltinami-neteis%C4%97tai-gav%C4%99-900-t%C5%ABkst-lit%C5%B3-es-paramos.htm