Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Alfonsas Sigitas Tamošiūnas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
11:11, 23 lapkričio 2010 versija naudotojo Makštutis (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Alfonsas Sigitas Tamošiūnas buvo kadaise ŽŪM sekretorius, ale įtartas kažkokiu žemės grobstymu pareiškė, kad neatsistatydinsiu ir viskas, betgi paskui aišku teko ištarti taip visiems bus geriau, tai štai ką ir matome[1].

Ogi dabar Alfonsas Sigitas Tamošiūnas žymus verslininkas, Baltijos agroverslo instituto vadas, pas kurį dirba netgi ir garsusis Raimundas Lopata.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.balsas.lt/naujiena/276314/ministerijos-sekretorius-neigia-sasajas-su-buvusios-zmonos-zemes-sklypais