Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Albertas Šimėnas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
04:12, 28 gruodžio 2012 versija naudotojo Fandorina (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Albertas Šimėnas - anokis signataras, buvęs premjeras, katras pagarsėjo savo dingimu per Sausio 13, tai iki šiol visokie gandai sklando - vieni sako, kad iš baimės į kelnes pridėjęs spruko nuo rusų tankų, kiti gi teigia, esą šis turėjęs organizuoti Vyriausybę tremtyje, tad buvęs tikslingai išsiųstas, tai čia ir mes negalim nieko aiškaus pasakyt, kaip ten iš tikro būta... "Lietuvos rytas" prieš keletą metų rašė, kad A. Šimėnas su šeima pasislėpė pas Druskininkų kleboną. Pasirodė tada, kai nustebęs sužinojo, jog ir Aukščiausioji taryba, ir Vyriausybė nera išvaikyta, bet dirba.

Taip ar anaip, prabuvo premjeru vos tris dienas, Prunskienę pakeitęs, o išsyk po jo Gediminas Vagnorius į premjerus atėjo.

O tai šiaip Albertas Šimėnas yra krikdemas, tai kaip ir klerikalkonservatorius gaunasi. Tai dabar kažkokiu viršinyku besąs Lietuvos Geležinkeliuose, tai jau matyt suvisam nurašytas... O šiaip, ilgokai buvo seimūnu, o ir per paskutinius rinkimus su klerikalais valdžion ėjo, tik atrodo nepavyko jam...

O dar anoks kriminalinis Jonas Šimėnas šiojo giminė berods būsiąs...