Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Akseleracionizmas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: '''Akseleracionizmas''' - gana prieštaringa, kelių krypčių neomarksistinė teorija, kuri sako, kad kapitalizmas, deja, bent jau einamojoje stadijoje neg...)
 
(Jokio skirtumo)

Dabartinė 19:31, 27 birželio 2020 versija

Akseleracionizmas - gana prieštaringa, kelių krypčių neomarksistinė teorija, kuri sako, kad kapitalizmas, deja, bent jau einamojoje stadijoje negali būti sužlugdytas, tačiau smarkiai vystydamasis jis kažkada pasieks tą Markso ar tai Engelso pranašautą stadiją, kurioje dėl visokio gamybos pertekliaus neatlaikys pats savęs ir sužlugs.

Vienas iš esminių kapitalizmo žlugimo stabdžių - tai, kad gudrūs kapitalistai, kai priartėja prie problemų, jas spėja išspręsti ir taip atitolina kapitalizmo mirtį. Todėl tas kapitalizmas vis ilgai ir išlaiko tą nežlugimo būklę. Ir vis gaunasi, kad kapitalizmo nesigauna sužlugdyti.

Taigi, akseleracionizmo idėja - maksimaliai pagreitinti kapitalizmo vystymąsi, kad tik jis nesugebėtų įgyti stabilesnės būklės, ir subyrėtų. O tai įmanoma bus tik tada, kai kapitalizmas vystysis taip greitai, kad pats savo greičio neišlaikytų.

Vėlesnės akseleracionizmo kryptys yra kiek modifikuotos, bet dar durnesnės. Akseleracionistai, priklausantys kairiąjam sparnui, pvz., svaigsta apie tai, kad kažkurios naujos technologijos kardinaliai pakeis visuomenę ir sužlugdys senąją. Kaip pvz., čia reikia įvesti internetinį balsavimą, nes esą tie seni perdylos iš visokių dešiniųjų šito nesupras, tada kairieji laimės rinkimus ir tada jau užvaldys balsavimo sistemą ir niekas nebesumaišys kurti šviesaus rytojaus.

Tuo tarpu kiti, dešinieji arba visokie white power tipo akseleracionistai yra kiek kardinalesni. Jie skaito, kad technologinis vysytmasis nulems, kokia rasė išliks. Todėl esą labai blogai, kad visokia Kinija, Pietų Korėja ir Japonija perėmė naujausias technologijas, bet dar blogiau, kad jas gali perimti juodaodžiai. Tai todėl reikia naikinti visus, kas tik yra netinkamos rasės mokslininkai, o kartu visaip remti technologinį augimą, skirtą baltiesiems. Nes taip baltoji rasė laimės prieš kitas.

Bendrai tai nelabai čia daug proto šitose teorijose, tad būdinga, kad visokias akseleracionistines idėjas paprastai skleidžia tie, kas nesigaudo nei moksle, nei technologijose.


1200px-Red stylized fist.svg.png
Tai tolerantiškas puslapis, nes Akseleracionizmas - tai marksistinė leftizmo būtinybė kovoje prieš nusikalstamą imperializmą!

Klasių kovaImperializmasKultūrinė apropriacijaRadikalusis feminizmasRaudonosios lervosNaujoji KairėHerbert Marcuse1985LiumpenproletariatasRevoliucinė kovaPermanentinė revoliucijaACABAntifaAntiantiantifaAntiantiantiantiantifaGentrifikacijaEkspropriatorių ekspropriacijaApropriatorių apropriacijaAkseleracionizmasNeomarksizmas

Siaures koreja.png