Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Adminai: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Identifikavimas)
(Identifikavimas)
Eilutė 14: Eilutė 14:
  
 
== Identifikavimas ==
 
== Identifikavimas ==
Adminai identifikuojami pagal technokompiuterinių žodžių vartojimą. Tipiški tokių pseudomokslinių žodžių pavyzdžiai: [[procas]], [[kešas]], [[ramas]], [[draiveris]], [[konekšinas]], [[pingas]], [[routas]], [[banas]], [[failas]], [[egzekas]], [[raras]], [[zipas]], [[Apache|apačius]], [[linuksas]], [[vimdozė]] ir pan..
+
Adminai identifikuojami pagal technokompiuterinių žodžių vartojimą. Tipiški tokių pseudomokslinių žodžių pavyzdžiai: [[procas]], [[kešas]], [[ramas]], [[draiveris]], [[konekšinas]], [[ping|pingas]], [[routas]], [[banas]], [[failas]], [[egzekas]], [[raras]], [[zipas]], [[Apache|apačius]], [[linuksas]], [[vimdozė]] ir pan..
  
 
== Gydymas ==
 
== Gydymas ==

16:57, 18 gegužės 2010 versija

Buvęs Pipedijos adminas

Adminai - tai kraštutinai specifinė pseudointelektualų rūšis, pasižyminti technopatologine geneze. Dažniausiai untermenšai. Ūbermenšų panaudojami techniniams tikslams (nors būna ir priešingų atvejų). Kokybiško admino darbo požymis - tai, kad jis nieko neveikia. Jei adminas kažką daro, reiškia, kažkas griuvo ir sugedo. Kai kada klastingi adminai perima visos įmonės kontrolę, terorizuodami visus darbuotojus, atjungdami porno puslapius, žaidimus ir pan..


Rūšys

Adminai skirstomi į pysiukus, tinklistus, syskininkus, serveristus, linuksoidus, santechnikus, programuotojus bei daugelį kitų rūšių.

Dar kartais sakoma, kad yra tiktai trys rūšys adminų:

  • Lopiniai, kurie nemoka naudotis linuksais, bet turi pinigų makams
  • Lopiniai, kurie neturi pinigų makams, bet užtat išmano linuksus
  • Visiški marginalai, kurie nei pinigų turi, nei ką nors supranta - šie naudoja Vimdozę ir ja netgi džiaugiasi.

Kiti gi dar sako, kad yra ir ketvirta rūšis - tie, kas ir pinigų turi, ir linuksus išmano - ale šieji, kaip ir pirmoji rūšis, visvien naudoja makus, todėl ne jokia jie ne atskira rūšis. Dammitas yra vienas iš tokių.

Identifikavimas

Adminai identifikuojami pagal technokompiuterinių žodžių vartojimą. Tipiški tokių pseudomokslinių žodžių pavyzdžiai: procas, kešas, ramas, draiveris, konekšinas, pingas, routas, banas, failas, egzekas, raras, zipas, apačius, linuksas, vimdozė ir pan..

Gydymas

Dauguma atvejų prognozė pesimistinė. Kartais padeda etilo hidroksidas didelėmis dozėmis. Prievartinis atskyrimas nuo technogeninių patogenų. Sunkiais atvejais - lobotomija.

Tipinė adminų gūžta, adminai slepiasi tame lizde, supintame iš laidų